e-prawnik.pl Porady prawne

Odszkodowanie za błąd medyczny Poznań

Odpowiedzi w temacie ()

Mitkania

8.7.2019

Dzien dobry potrzebuje rzeczowej i konkretnej pomocy w poprowadzeniu mojej sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za błąd medyczny w Poznaniu. Szpital talmi zrobił operację że chyba będę kaleką do końca życia, nikt nie chce mnie leczyć bo się boją konsekwencji mojego dalszego leczenia. Chce żeby lekarze zapłacili za swoje winy i zapłacili mi odszkodowanie za błąd medyczny i inne nieprawidłowości jak fałszowanie dokumentacji medycznej.......

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Francz

2019-07-12 15:30:01

Tak idź do prawnika Mateusza Ziębaczewskiego bo on jest znany z błędów medycznych. Często się wypowiada w telewizji czy gazetach na temat pomyłek lekarzy spraw karnych przeciwko nim i odszkodowaniach.

Slusarek

2019-07-15 13:18:22

Polecam kancelarię Włosynskiego który też robi sprawy o błędy medyczne w Poznaniu.

zakrzewski68

2019-07-27 14:59:51

Lasaki dziękuje za linka na jego blog faktycznie czytając od 2 dni jego blog widać że mecenas zna się na sprawa o odszkodowanie i sprawa medycznych. Jestem umówiony do niego na wtorek i chce żeby to on prowadził moją sprawę i po rozmowie chwilowej przez telefon widać że nei mydli oczu.

Orlowski

2019-08-09 10:32:48

Mój lekarz rodzinny też mi powiedział by iśc do Ziębaczewskiego bo on u nich też na szkoleniu lekarzy wykładał i opowiadał o błędach medycznych i najczęstszych przypadkach spraw w sądach. Byłem i potwierdzam zostawiłem dokumentację medyczną i działamy bo pełnomocnictwo podpisane

Krzywickin

2019-09-02 13:09:59

Też trafiłem do adwokata Mateusza Ziębaczeskiego z polecenia znajomej lekarz. Było tak jak powiedziała pani doktor jjst uczciwy, miły i zna się na sprawa błędów medycznych. Widać że ma bardzo miłe i ludzkie podejście do nieszczęść. W końcu czuem że ktoś naprawdę chce mi pomóc

24hprawo

2019-09-21 23:01:39

Gdyby była potrzebna jeszcze pomoc w sprawie błędu medycznego, zapraszam do kontaktu pod adresem prawo24h@gmail.com

wesol34

2020-01-30 21:19:29

Swoją sprawę zleciłem Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher i w zasadzie o nic się nie musiałem już martwić. Miałem pełną informację o tym co się dzieje i byłem zawsze szczegółowow przygotowywany do każdej rozprawy. Także mogę polecić.

mgreg

2020-02-16 23:50:36

Polecam serdecznie współprace z Panią Adwokat Koschel-Sturzbecher oraz pracownikami jej kancelarii. Pełen profesjonalizm, życzliwość oraz bardzo duże zaangażowanie. Odzyskałem wiarę w sprawiedliwość. Strona www jeżeli ktoś potrzebuje https://adwokaci-ks.pl/. Pozdrawiam.

battom

2020-04-10 12:42:29

Cześć, mi znajomy lekarz polecił adwokata Marcina Stachowiaka (strona ich kancelarii: adwokat-stachowiak.pl). Bronił go w sprawie o odszkodowanie za błąd medyczny i wygrał. Ja z kolei miałem problem z drugiej strony medalu i też mi bardzo pomógł. Jeśli potrafi w takich sprawach bronić do potrafi też odszkodowanie uzyskać. Pozdr!!!

dunca

2020-04-14 21:26:42

Kancelaria Adwokacka Koschel ? Sturzbecher tutaj link do strony https://adwokaci-ks.pl/. Korzystałam z ich pomocy w innej sprawie ale wiem, że w tym temacie są również bardzo skuteczni.

FilipII

2020-04-21 20:23:15

Ja miałem podobna sytuacje tylko po operacji w szpitalu w Poznaniu.. Chyba z rok to trwalo zanim sie zdecydowalem zeby ogarnac pomoc. Potrzebowałem kogoś bardzo dobrego bo czytałem jak trudno jst wgrac sprawy w sądzie samemu. Trafiłem na bloga http://medyczne-prawo.pl/ na temat błędów medycznych adwokata Ziębaczewskiego Kasy nie miałem za dużo ale na szczescie placi sie im dopiero po wygranej sprawie. Niestety nasze prawo nie zawsze stoi po stronie poszkodowanego i to jest problem w tej Polsce :/ Niestety do takich błędów dochodzi, ale żeby wyrok był sprawiedliwy trzeba mieć oparcie w doświadczonym adwokacie do którego na szczęście trafiłem,,,,,

rosakrieisler

2020-05-05 01:38:14

Mojej mamie pomagała Kancelaria Adwokacka Koschel - Sturzbecher. Bardzo profesjonalne podejście do pracy i okazali nieocenioną pomoc w wygraniu trudnej sprawy o odszkodowanie. Tu ich strona https://adwokaci-ks.pl/

rosakrieisler

2020-05-05 01:40:41

Mojej mamie pomagała Kancelaria Adwokacka Koschel - Sturzbecher. Bardzo profesjonalne podejście do pracy i okazali nieocenioną pomoc w wygraniu trudnej sprawy o odszkodowanie. Tu ich strona https://adwokaci-ks.pl/

zerowska

2020-06-18 22:03:17

Walka o odszkodowanie to ciężki bój, sama bym w życiu sobie nie poradziła z tymi wszystkimi papierkami, przepisami itd. Oddałam sprawę Kancelarii Adwokackiej Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/ z Poznania i mogę serdecznie polecić. Pełne wsparcie o nic nie musiałam się martwić.

Aygon

2020-07-20 09:17:58

Niestety jak czytam w internecie to do błędów medycznych w szpitalach częstodochodzi ale żeby wyrok był sprawiedliwy trzeba mieć oparcie w jakimś prawniku. Ja mialem podobna sytuacje tylko po zabiegu na kolano a operacja miała przejść gładko. Nie mogłem sobie z tym poradzić psychicznie. Chyba z rok to trwało zanim sie zdecydowałem żeby ogarnąć pomoc. Wróciłam potem do siebie i postanowiłam walczyć o sprawiedliwość. Polecam rady i pomocy od kancelarii Mateusza Ziębaczewskiego bo on jest znany z spraw błędów medycznych i często występuje w telewizji jako ekspert i stąd go znałem.

MarciniakGrz

2021-07-24 18:04:30

Jestem ofiarą błędu medycznego w Szpitalu HCP w Poznaniu a raczej bałaganu w placówce zdrowia, w której leczyłem się z innego powodu. Uważam że z takimi lekarzami, którzy nie pomagają, a i zaszkodzą trzeba walczyć. Wiem co nie co na ten temat. Nawet najbardziej wytrawny prawnik niewiele zna się na medycynie. Pomocy szukałem w dwóch kancelariach ale zdecydowałem się na adwokata Ziębaczewskiego bo przekonał mnie do swojej koncepcji i wysokości wynagrodzenia dopiero po sprawie. Nie żałuję bo ubezpieczyciel jak dostał pozew to napisał do mnie i mecenasa list że chce zawszeć ugodę tylko mamy się wycofać z sądu..

Reja2

2022-01-15 15:02:18

Pani Sylwia Tokar to najlepsze co mogło mnie spotkać w czasie kiedy mój świat się walił. Niesamowita empatia i zaangażowanie w sprawę sprawiało, że czułam się bezpieczna w każdym momencie. Całkowite zrozumienie i rzetelność to jest to co klient chce uzyskać podczas sprawy o błąd medyczny lekarza z Poznania, które nie są przyjemne. Dzięki Pani Sylwii jednak wszystko poszło ?gładko?.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM