e-prawnik.pl Porady prawne

oszukany przez WBK

Odpowiedzi w temacie (0)

lubił

4.5.2011

Bank Zachodni WBK wprowadzał w błąd klientów, informując o bezpłatnych przelewach! W ulotkach i na stronie internetowej bank informował, że wszystkie przelewy są darmowe, jednak przy przelewach dokonywanych przez Internet tylko pięć pierwszych jest darmowych! Chodzi tu o ?Konto24 Prestiż\" Uważajcie na oszustów!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam, na jednej z aukcji zostałem oszukany (kwota nieduża, 37 zł). Zastanawiam się teraz, czy powinienem zgłosić ten fakt na policje? nie chodzi nawet o pieniądze, ale nie chcę, żeby ten człowiek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam! Mam pytanie co mam zrobić kupiłem telefon na allegro wpłaciłem pieniądze a teraz cisza nie mogę się skontaktować ze sprzedawcą co mam robić?Z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Witam Jesteśmy warsztatem z 35 letnim doświadczeniem,współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi oprócz PZU.Oni oszukują cały czas podważają ceny serwisów,przyznaja sobie sami rabat,a nawet każą (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 9 odpowiedzi)

 • Witam zostałam oszukana przez bank, który bez mojej wiedzy aktywował mi dostęp do konta przez internet, za który pobiera mi miesięczną opłatę, ja nigdy nie wchodziłam na ich stronę i nie logowałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zgodnie z art. 23 Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)