Forum prawne

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

Może zacznę od tego że mój mąż ma zasądzone alimenty w kwocie 320 zł. na swoje 6-cio letnie dziecko.W 2006 r. sprawa trafiła do komornika z powodu niedopłaty alimentów w kwocie 100 zł. Po ściągnięciu tego zadłużenia, ex mojego męża nie miała już zamiaru wycofać komornika więc kolejne alimenty były ściągane z wynagrodzenia. W tej chwili od stycznia płacimy bezpośrednio komornikowi alimenty razem z kosztami komorniczymi dużo przed wymagalnym terminem. Wielokrotnie mąż prosił ex o wycofanie tego komornika gdyż w przez nią jest narażony na dodatkowe niepotrzebne koszty które mógłby przeznaczyć na dziecko. Mimo tego z czystej złośliwości nie zgodziła się.Komornik mówi że nic w tej sprawie nie może zrobić gdyż tylko ona może u niego to wycofać. Teraz dostaliśmy pozew o podwyższenie alimentów.Na chłopski rozum dotychczasowy wyrok straci moc a prawomocny będzie ten nowy. Wobec tego czy jego ex ma prawo przedstawić nowy wyrok do komornika skoro według dotychczasowego wyroku nie zalegamy z żadnymi opłatami gdyż już teraz mamy zapłacone za kwiecień mimo że do 15-go mamy jeszcze czas. Jak można wycofać komornika skoro wiemy że ex mojego męża nigdy tego nie zrobi? Proszę o pomoc bo ja już nie mam sił... :-(

2008.3.31 20:26:40

Odpowiedzi w temacie: PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika (83)

wplac do depozytu sadu przez komornika alimenty za pol roku z góry i bieżące bezpośrednio wierzycielce i masz komornika z głowy

2008.5.25 23:12:57

Płace alimenty na córkę których termin wypada na 15 danego miesiąca, czasem płacę w dwóch ratach (część kwoty później). Nie mam zaległości ale była żona straszy mnie komornikiem. Powodem opóźnienia była moja choroba i mniejsze zarobki. Zawsze jakoś zdobyłem kwotę i nie zalegam z alimentami. Czy była żona może ot tak nasłać na mnie komornika i zająć część pensji(komornik też swoje weźmie)? Czy jedynym sposobem uniknięcie jest wplata 6 miesięcznych alimentów do depozytu( choroba zżarła wszystkie oszczędności). Co mogę zrobić w tej sytuacji? Próbowałem z była porozmawiać ale niestety nie udało mi się uzyskać zrozumienia.

2008.10.27 12:48:4

Prawda jest taka, że jak tylko przekraczasz wyznaczony termin zapłaty, to jest to już wystarczający powód dla byłej by zgłosić się do komornika. Przepisy mówią, że wpłaty mają odbywać się "terminowo". Są komornicy, którzy nie podejmą się egzekucji, jeżeli alimenty za dany miesiąc są w tym miesiącu wpłacane, nawet jeżeli jest to ostatni dzień miesiąca. Niestety z tym bywa różnie. Wiadomo, że z tego komornik żyje.

2008.10.28 12:16:15

Trzeba z tym iść do sądu. Tylko sąd może odwołać komornika, jeśli nie chce tego zrobić matka dziecka. Ojciec musi przedstawić w sądzie zaświadczenia, że nie ma zaległości i że płaci regularnie

2009.4.8 0:43:54

Jak baba przebiegła to chłopa obedrze ze skóry. Była żona mojego obecnego męża to najprawdziwszy ewenement.
Po ich rozstaniu dobrowolne alimenty na dziecko płacone przez niego wynosiły 600zł. Dodatkowo był na każde wezwanie. Woził, zawoził, odwoził. Dziecko stale przebywało u nas w domu, ale zawsze przysłane było w łachmanach. Nowe ubranka widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. Nie żałował, bo to dla jego dziecka. Niestety PIENIĄDZE DAWAŁ MATCE DZIECKA DO RĘKI BEZ POKWITOWANIA.
Pewnego dnia wydało się, że przez okres wielu lat oprócz pieniędzy otrzymywanych od ojca dziecka pobierała ona pieniądze z funduszu alimentacyjnego, a następnie zaliczkę alimentacyjną.
Co to oznacza? Dokładnie to, że biorąc od ojca 600zł alimentów i 200zł na przedszkole (nie wsponinając o dodatkowych zakupach i różnych prezentach: rower, komputer, gry) zgłosiła do komornika, że ojciec nie płaci wcale. Podając jego stary adres, skąd sama odebrała korespondencję świetnie załatwiła sprawę. W MOPS-ie odbierała więc dodatkowo 300zł, a pozostałe 300zł stanowiło jeszcze dług dla niej, którego zwrotu oczywiście domagała się u komornika. W nocy nawet dzwoniła do nas z obelgami i wyzwiskami, że te 800zł to za mało.
Płacąc sumiennie mąż został więc dłużnikiem z ogromnym długiem.
Nie było możliwości aby coś zmienić dopóki istniał dług u komornika.

W świetle polskiego prawa wypłata pieniędzy z FA należy się tak długo dopóki egzekucja komornicza jest bezskuteczną. Mimo tego, że ojciec płaci regularnie nie będzie ona uznana za skuteczną dopóki nie spłaci zadłużenia u matki dziecka.
Cóż było robić? Wzięliśmy pożyczkę i wysłaliśmy całą kwotę mamusi dziecka do domu. Kwota przyprawiajaca o zawrót głowy została odebrana. Pieniądze mimo jej protestów i próśb wysyłaliśmy pocztą pozostawiając sobie pokwitowanie. Te były odbierane. Te z MOPS-u również.
I co teraz? Mimo ogromnej kwoty, którą otrzymała brak było u niej skruchy za odkryte kłamstwo. Jedynie wyzwiska były częstsze. Kupiła samochód i zrobiła prawo jazdy. Dopiero po kilku miesiącach w momencie starania się o przyznanie swiadczeń z nowego FA dowiedziała się, że straciła możliwość pobierania podwójnych świadczeń (teraz już w wysokości 500zł a nie 300zł) i wściekła się, i posunęła się do szantażu - teraz nie widujemy dziecka wcale.
I co teraz? Mąż płaci 600zł. Spłaca pożyczkę w banku i ogromny dług u państwa, dzięki któremu przez wiele lat kwota alimentów nie będzie podwyższona, bo zwyczajnie nie ma z czego. Mamy dług na wiele lat.
Dla niej źródełko przestało już bić.
Ciekawe co znowu wymyśli...

2009.4.9 13:11:24

witam
place systematycznie i terminowo aliemnty poczatkowo na konto ex-zony przelewem a potem na jej pisemna prosbe przekazem pocztowym na jej adres. W marcu przelew nie zostal odebrany, kwietniowy przelew odebrala. Jednoczesnie pod koniec kwietnia maja pensje zajal komornik z powodu rzekomego nieplacenia aliemntow za meisiace marzec i kwiecien. Wizyta u komornika nic nie dala. Komornik nawet nie byl zainteresowany obejrzeniem potwierdzen przekazow pocztowych oraz tym, ze ex-zona zlozyla falszywe doniesienie o nieotrzymaniu alimentow za kwiecien.
Co mam robic w takiej sytuacji

2009.4.30 16:39:17

Moja córka ma 12 lat. Od jej urodzenia otrzymuję 400,- alimentów. Koszty życia i utrzymania znacznie wzrosły, a ja do dnia dzisiejszego nie wystąpiłam o podwyżkę. Jestem o to zla na siebie, ale pojście do sądu i "proszenie" się o pieniądze kosztuje mnie za dużo nerwów. Alimenty powinnny być płacone do 15 każdego miesiąca, ale często zdażało się, że dostawałam je później., nawet w następnym miesiącu. W styczniu bieżącego roku wystąpiłam do komornika o sciągnięcie od ojca mojej córki zaległych alimentów za lipiec 2008 roku. Wcześniej kilkakrotnie kontaktowałam się z nim prosząc o wpłacenie zaległej kwoty. On jednak upierał sie, że wszystko zapłacił. Pozostałe miesiące płacił alimenty, tylko ten lipiec jakoś mu "umknął". Sprawa u komornika ciągnęła się do dnia dzisiejszego. Kilkakrotnie musiałam stawiać się u niego i wyjaśniać, tłumaczyć sprawę dla mnie całkiem jasną. Dzisiaj dostałam pieniądze od komornika 377,41zł. i nie wiem co o tym myśleć. Powinnam dostać 400,-. Z tego co wiem to koszty komornika ponosi dłużnik, a ja powinnam dostać całą kwotę nie mówiąc już o odsetkach. Niestety jest piątek wieczór i nie mogę skontaktować się z komornikiem. Muszę czekać do poniedziałku. Może wcześniej ktoś mi to wyjaśni.

2009.5.15 20:50:54

Jeżeli kwota alimentów za miesiąc marzec wysłana została przekazem pocztowym i nie została odebrana, to Ty masz potwierdzenie, że je wysłałeś i kwit z pocztową adnotacją, że:
- adresatka odmówiła przyjęcia pieniędzy,
albo:
- nie zostały odebrane mimo tego, że poczta klikakrotnie pozostawiała avizo i zwracają Ci je z tego powodu.
Zakładając, że pieniądze wysyłałeś w terminie, myślę, że miałeś dostać kopa i dostałeś. Dlatego ta prośba o przekaz pocztowy zamiast przelewu na konto.
Przelew na konto zawsze dojdzie i kosztuje znacznie mniej niż przekaz pocztowy i nie trzeba nawet o nim pamiętać (wystarczy zlecenie stałe). Kasę na pocztę ojciec musi zanieść sam, musi wypisać druczek, postać w kolejce i to dla wielu ma sppore znaczenie. Kasy z poczty można nie odebrać jeżeli ma się jakieś plany (np. pomysł ukarania komornikiem). Jak listonosz złapie matkę w domu, to ta kasę weźmie, inaczej będzie adnotacja na przekazie, że ona celowo odmawia przyjęcia tych pieniędzy. O tych co są do odebrania na poczcie może zawsze twierdzić, że nic nie wiedziała (avizo na pewno ktoś ukradł) - no i masz komornika z dochodzącymi do tego kosztami.
Naucz się jednej ważnej rzeczy:PISZ PISMA I ZOSTAWIAJ SOBIE POTWIERDZONĄ KOPIĘ KAŻDEGO Z NICH! do każdej instytucji do której się zgłaszasz. Nawet do poczty, gdy prosisz o jakieś informacje albo wyjaśnienia. Odpowiedź stanowi dla Ciebie dowód w przypadku, gdy musisz bronić swoich racji.
Idąc do komornika w takiej jak opisana przez Ciebie sytuacji piszesz sobie w domu na spokojnie pismo, zaznaczasz w treści, że załączasz kserokopie (nie rozstawaj się pod żadnym pozorem z orginałami) dowodów przesłania pieniędzy matce dziecka i niech Cię nie obchodzi czy ona je odebrała czy nie. Egzekucja została wszczęta na życzenie matki dziecka, ale bez podstaw z Twojej strony. Prosisz o wyjaśnienie sprawy i wycofanie egzekucji. Jeżeli odpiszą, że ona tylko może to zrobić - domagaj się tego samego co w poprzednim piśmie jeszcze raz i poinformuj dodatkowo, że w przypadku jeżeli dobrowolnie nie cofną egzekucji, wystąpisz ze skargą na ich działania. Pilnuj terminów, masz chyba po 7 dni na odwołanie się od kolejnego pisma. Jak minie więcej pisz nowe pismo (nie odwołanie). Muszą odpisać Ci na każde w nieprzekraczalnym terminie.
Haczykiem może okazać się ten punkt wyroku sądu w którym napisane jest, że masz kasę wpłacać na konto matki. Mamusia mogła przedstawić komornikowi wyciąg z konta. Wyjdzie na to, że pomysł z pocztą to Twoja nie jej złośliwość, ale do tego nic komornikowi.

2009.6.2 11:21:4

Wdarł mi się chochlik do tekstu. Napisałam ":" i "P", ale nie dałam między nimi spacji i wyszło zamiast : P - :P

2009.6.2 11:25:40

Bardzo dziekuje za pomoc
czy jest szansa na kontakt mailowy? newjacek@interia.pl

pozdr
Jacek

2009.6.18 10:31:35

Witam wszystkich!
Proszę o podpowiedź w następującej kwestii.Tydzień temu odbyła się sprawa o podwyższenie alimentów.Mąż wiedząc o piśmie wysłanym w tej sprawie do Sądu wykombinował,że zostanie osobą bezrobotną,ale podejrzewam,że nadal pracuje u swojego kolegi w warsztacie samochodowym tyle że na "czarno".Podczas sprawy z 200-stu złotych o które wnosiłam na podwyższenie alimentów Sąd zadecydował,aby tą kwotę podnieść o 100 złotych a nie 200 czyli alimenty po podwyższeniu będą wynosiły 700zł i były mąż został zobligowany do zwrotu połowy kosztów za lekarstwa jakie ponoszę na dziecko, które kiedyś leczyło się onkologicznie.Ale problem jest tego typu,że nie zapłacił do 10-tego czerwca alimentów za czerwiec,ponieważ jak w Sądzie powiedział nie ma z czego.Zapowiedział,że w lipcu również nie zapłaci bo nie będzie miał pracy,aczkolwiek zadeklarował,że podwyższone alimenty,czyli kwotę 700zł zapłaci w sierpniu plus raty za zaległe miesiące.Na pytanie Sądu dlaczego będąc mechanikiem tak trudno jest mu podjąć pracę,odpowiedział,że planuje otworzyć swój warsztat.Denerwuje mnie to,że wspomina córce,że na papierosy musi pożyczać a nadal wynajmuje pokój w domu jednorodzinnym mając trzy pokojowe mieszkanie u rodziców którzy mieszkają w nim sami.Planuję pójść na dniach do komornika,ale nie wiem czy dobrze zrobię,ponieważ tak naprawdę komornik nie będzie miał z czego ściągnąć od niego alimentów.Mąż nie posiada samochodu,konta bankowego,pracy.Jedynie wiem,że posiada wysokiej klasy sprzęt rtv i hi-fi.Obawiam się,że ja będę po części musiała pokryć koszty związane z pracą komorniczą.A jeśli do sierpnia rzekomo nie wypali mu otworzenie warsztatu to nadal będzie mówił,że nie ma za co żyć i że pożycza pieniądze od ludzi.To niech pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie pokoju

2009.7.5 8:35:57

Czy do jasnej cholery nikt z władz tego nie czyta? Czy nie widać jak wstretne są i przebiegłe baby, wykorzystują ludzką naiwność i posługują się beznadziejnym prawem. Ludzie zróbcie wreszcie coś z tym, bo to juz sie robi prawna niesprawiedliwość!!!!

2009.7.8 10:8:0

Następny biedny skąpiec który ma gdzieś swoje dziecko. wez ty malucha do siebie zapewnim mu wszystko i ciekawe czy dasz rade jeszcze isc do pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile nam zostaje w ręce? 500zł na 2 osoby !!!!! więc spier.... tatusiu jak ci coś nie pasuje bo to wy łamiecie prawo najczęściej.
to my wychowujemy, zostajęmy z dziećmi, i to my się głównie martwimy o to żeby im nic nie brakło. a TATUSIE? oni mogą szaleć i najczęściej są jeszcze bezkarni.

2009.7.11 15:28:50

złóż o fundusz alimentacyjny do opieki społecznej. Oni się już tam nim zajmą. Jeśli będzie twierdził, że nie ma pracy to będzie musiał sie zarejestrować i oni mu ją znajdą. znajdziesz w internecie jak to wszystko odkładnie wygląda, co gmina z takimi cwaniakami robi. Musisz mieć pismo z sądu, dostaniesz je bez rozprawy i od komornika, że nie jest w stanie ściągać długu.

2009.7.11 15:40:19

[b]NASTĘPNA PIE...A MATERIALISTKA KTÓRA TYLKO PATRZY NA SWOJĄ DUPE I NIC INNEGO POZA NIĄ NIE WIDAĆ.TO WY CHCECIE MIEĆ DZIECI CHYBA PO TO ŻEBY PÓŻNIEJ SIĘ ROZWODZIĆ I ŻYĆ Z ALIMENTÓW . A WEŻCIE SIĘ KU...A ZA ROBOTE A NIE KOMÓŚ DO PORTFELA ZAGLĄDACIE I PATRZYCIE Z ZAZDROŚCI CO KTO MA ŻEBY WYSĘPIĆ JAK NAJWIĘCEJ . ZŁOŚĆ MNIE TAKA DOPADŁA JAK TO GÓWNO CZYTAM ŻE PO PROSTU MUSIAŁEM SIĘ WYPOWIEDZIEĆ . OD RAZU MI LEPIEJ.[/b]

2009.7.20 0:44:11

Mam zasądzone alimenty i komornika na nich jeżeli wpłacę do depozytu sądowego równowartośc 6-ściu miesięcznych i wierzycielce bieżące alimenty to kiedy i czy wogole odzyskam te pieniądze z depozytu sądowego bo to chyba nie jest takie proste.Proszę o pomoc.

2009.7.21 0:47:59

Nie musisz zastanawiać się czy komornik ma z czego ściągnąć pieniądze czy nie. Brak wpływów alimentów powinien być u niego zgłoszony. Niczego to właściwie nie zmieni, komornik wyśle list na adres, który podasz jako adres dłużnika. Zaprosi go do siebie na rozmowę.
Skoro ojciec dziecka utrzymuje, że nie pracuje, to komornika o tym fakcie nie informuj pod żadnym pozorem bo wtedy masz pewne jak w banku, że nawet palcem nie kiwnie w tej sprawie. Możesz powiedzieć, że tatuś w sądzie zeznał, że posiada prywatny zakład, ale nie masz danych na ten temat bo na detektywa Cię nie stać.
Pamiętaj, że komornik to nie jest człowiek służący ludziom czy sprawiedliwości. On tylko ściągając długi od ludzi zarabia dla siebie kwotę proporcjonalną do wysokości wydartej od nich kasy. Nie będzie się wysilał dla Ciebie, ale dobrze jest co jakiś czas interesować się postępami w Twojej sprawie i pisać kolejne pisma (również z prośbą o informacje co udało się jemu ustalić). Musi odpisać.
Tatusiowi otwarcie własnego interesu raczej nie wyjdzie, a nawet jak wyjdzie, to on i tak wykaże same straty zamiast zysku.
Domyślam się, że przekraczasz kryterium dochodowe i nie możesz liczyć na kasę z FA.
Jeżeli jednak nie zgłosisz sprawy do komornika to utwierdzasz tatusia w jego własnym przekonaniu, że on płacić tak koniecznie nie musi. Obchodzisz się przecież teraz bez tych pieniędzy i żyjecie. On będzie wciskał dziecku opowiastki o tym, że nie ma pieniążków na nic.
Żałosny.

2009.7.21 10:12:45

Witam
Mam pytanie co mam zrobic mój mąż nie płacił alimentów więc zaczęła się sprawa z komornikiem tylko teraz nawet komornik nie ma z czego ich brać co teraz mam robić?Z góry dziękuję za pomoc


2010.9.8 11:40:2

A ja mam pytanie z innej beczki.

9.09 zakład pracy męża przesłał alimenty do komornika. Ja w dalszym ciągu nie mam ich na koncie, a u komornika dowiedziałam się, że podobno nie wpłynęły jeszcze. No przecież nie jest możliwe aby z konta w ing na konto w wbk szedł ponad tydzień przelew. Co ja mogę w takiej sytuacji zrobić? Wczoraj minął mi termin zapłacenia za światło i tylko modlę się aby nie ściągnęli mi dziś licznika, męża pozostała część wypłaty już się kończy i nie będę już miała w poniedziałek za co dziecku mleka kupić. Co mogę zrobić? jakąś skargę wnieść czy coś? Prosze o pomoc.

2010.9.17 11:6:6

od samego komornika mogą iść kilka dni,zależy od banku- w deutche bank sprawdzaj o 11.30 ,12.30 a potem po 18.00,każdy bank ma inne godziny księgowania.

2010.9.17 13:53:9

Dziś kolejny raz dzwoniłam do komornika i dalej nie ma alimentów u nich na koncie. Zawsze w ciągu maks 2 dni od wysłania z zakładu pracy były u nich. Mam potwierdzenie, wszystko razem z numerem konta się zgadza, a oni uparcie twierdzą że nie ma ich u nich na koncie. Szlag mnie już trafia. To już drugi raz jak komornik zawala.

2010.9.21 9:56:19

lusylla tak to jest jak sie zalatwia sprawy samemu niemajac zielonego pojecia o konsekwencjach. zamiast zapytac prawnika co z tym zrobic bierzecie pozyczki i narazacie sie na wieksze koszty niz to wszystko warte. pozdrawiam (e-mail: pomocpraw@wp.pl)

2010.9.22 22:1:33

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie

2010.9.22 22:33:12

Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz pokryć tyle samo. Wiec samotna zostawiona daj sobie na wstrzymanie bo wy nigdy nie macie. To oddaj dziecko ojcu skoro jesteś taka bezrdna

2012.9.28 13:4:22

[cytat]

Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz pokryć tyle samo. Wiec samotna zostawiona daj sobie na wstrzymanie bo wy nigdy nie macie. To oddaj dziecko ojcu skoro jesteś taka bezrdna

[/cytat]
ja ze swojej puli płace za prąd gaz ..etc kosmetyki żywność dojazdy do szkoły dziecka a tatusiowie się migają ,więc stąd te nasze pytania na temat jak wyegzekwować należne ,nie matce ,ale dziecku pieniądze

2014.2.12 11:50:54

a ja wam chętnie nasram do ryja wy mamusie. Alimenciary podłe, to państwo jest chore, trzeba się przed blacharami alimenciarami bronić, nie dać nic. Chłopaki, nie płaććie tym bladziom, nigdy. I tak macie życie przez nie zrąbane i długi, a będzie tylko gorzej, bo będą chciały więcej..."bo to dla dziecka.."" powtarzane w sądzie jak mantrę. A do roboty, jak nogi rozkładałyście i frajera szukałyście, to miałyście kasę..a jak się za biedny okazał, to do sądu o alimenty. Mam nadzieję, że zdechniecie na raka za te podłości. A wy nic im nie płaccie, 10 złotych miesięcznie, żeby tylko nie zamknęli. Dość terroru mamuś...

2016.5.4 17:32:2

Szukasz bardzo prawdziwego kredytu? W przystępnej stopy procentowej? Przetworzone w ciągu 2 do 5 dni roboczych. Czy zostały odrzucone stale przez swoich banków i innych instytucji finansowych? Oto legit ofertę, ponieważ kwestia kredytu i bezpieczeństwa jest czymś, że klienci są coraz bardziej zaniepokojeni, Gratuluję wam Oprocentowanie naszej oferty jest 3%, jeżeli zainteresowany w uzyskaniu pomocy finansowej, skontaktuj się z nami pod adresem: seankentco-operative@hotmail.com.

Wnioskodawca dane osobowe.

Twoje imię:
Kwota potrzebna:
Twój kraj:
Kredyt Czas trwania:
Twój adres:
Numer telefonu:
Miesięczny przychód:
Seks:
Twój numer faksu:
Twój wiek:

Osoba kontaktowa: Sean Kent.
Tel: +14404904414
E-mail: seankentco-operative@hotmail.com

2016.6.21 18:10:30

Oferujemy pożyczki w wysokości 2% dla klientów inneed wszelkiego rodzaju pożyczki, czy to osobiste pożyczki, pożyczki działalności, student pożyczki itp, aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem: robertniemoeller33@gmail.com

2016.8.28 0:19:37

Czy potrzebujesz pożyczki na bardzo niskim poziomie 2%? dajemy pożyczki domu, biznesu pożyczki wszelkiego rodzaju pożyczki zainteresowanych o kontakt mailowy: arnoidweman@gmail.com aby uzyskać więcej informacji

2016.9.16 0:56:32

Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki osobiste, kredyt lub pożyczkę biznesu w 3% stopy procentowej rocznie? Jeśli interesuje odpowiedź z powrotem z poniższych szczegółów ...

Kwota kredytu potrzebne:
Kraj:
Adres :
Numer telefonu :
Płeć:
Wiek:
Kredyt Czas trwania:

Aby uzyskać więcej informacji, wysyłać odpowiedzi na następujący adres e-mail: danielsilva59491@gmail.com

2016.10.1 20:52:25

Potrzebujesz kredytu? jaki rodzaj kredytu szukasz? prosimy o kontakt z Panem Alonzel które oferują wszelkiego rodzaju pożyczki chcesz wymagają thier obsługa jest szybka i niezawodna, nie wiedzą na pewno, że przyszedłem accrose nich i dali świadectwo i wiem i wierzę, że jeśli skontaktować otrzymasz samo świadectwo. które to w Wielkiej państwa Ameryki i ma oddziały w sześciu krajach. w kontakcie z nimi teraz, aby poinformować alonzeltaylor@gmail.com więcej ".

2016.10.11 4:23:54

Próbujesz rozpocząć działalność gospodarczą, osiedlenie swój dług, poszerzyć istniejącą jeden, potrzebują pieniędzy, aby budować, potrzebujemy pieniędzy na zakup materiałów eksploatacyjnych. Czy zostały posiadające problemu próbuje zabezpieczyć dobrego kredytu, skontaktować się z nami teraz do finansowania dziś i położyć kres wszystkich barier finansowych. Jesteśmy szybki, niezawodny i kompetentny. Za natychmiastowe odpowiedzi Email: ghalibsolution@gmail.com

2017.1.30 8:12:44

Szanowny Panie / Pani,
Oferujemy prywatne, komercyjne i Personal Loans z bardzo Minimal Roczne stopy procentowe tak niskie, jak 2% w ciągu 30 lat spłaty 2years do okresu trwania do każdej części świata. Dajemy pożyczki w przedziale od $ 5,000 do $ 100.000.000 USD. Nasze kredyty są dobrze ubezpieczone maksymalne bezpieczeństwo w naszym priorytetem, jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail: oliverwilsonloanfunds@gmail.com

Wypełnienie formularza Wniosek kredytowy
Twoje pełne imię: ...........................
Wnioskowana kwota kredytu: ..........................
Długość pożyczki: ...........................
Pożyczka Cel: ..........................
Adres wnioskodawcy: ...............................
Zawód: ..........................
Lokalizacja: ..........................
Stan: ..........................
Kraj: ..........................
Płeć: ..........................
Wiek: ..........................
Mobilny ............................
Miesięczny przychód: ..........................
Dziękuję oczekując pilne osoba odpowie ?
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez e-mail:
Kredytodawcy nazwisko: Pan Oliver Wilson.
Kredytodawcy Email: Oliverwilsonloanfunds@gmail.com

2017.2.2 12:19:16

Witam moi dobrzy ludzie z Polski Nazywam się Ewa z Polski odkąd 2015 roku i zostały szukasz pożyczki zapłacić swój dług i moją opłatę dzieci w wieku szkolnym Odkąd straciłam męża od 2015 roku i zostały oszustwo z innej firmy pożyczki w internecie, ale nie mam innego wyboru niż próbować, bo wiem, że Bóg, ja na pewno służyć wyśle ??pomocnika zlokalizować mi jeden dzień, kiedy ludzie są jesteś w złych warunkach nie należy nigdy zrezygnować podziękować Panu, ponieważ on jest ten, który wskazuje nam drogę do naśladowania więc pewnego dnia staram się szukać w Internecie, aby prosić o pożyczkę po tym, jak zostały oszustwo z innej firmy widziałem post, że istnieje firma o nazwie Pani Stella Rene firma pożyczki widziałem e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} staram się szukać, ale widziałem wiele zeznań, więc o kontakt e-mail w sieci, więc wniosek o pożyczkę 100,000,00 zł z tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę od 2013 roku i do 2015 roku i po prostu otrzymywać e-maila, że ??moje konto zostało przelaną z sumą 100,000,00 zł, tak aby było jak ja zrealizowane kredyt i zapłacić opłatę dzieci w wieku szkolnym, a potem rozpocząć małą firmą tutaj jest Polska, a dziś jestem bardzo zadowolony dostałem pożyczkę od tej firmy pożyczki więc dobrem ludzie kiedy tylko jesteś w długach i potrzebuje pożyczki prosimy o kontakt e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} bo mam znaleźć rzeczywiste i prawdziwe przedsiębiorstwo to jest prawdziwe nie ma nic, aby martwić się o to zrobić i podjąć wszelkie kroki poprosi ty i rozważyć kredyt zrobić bo dziś jestem tu szczęśliwie moje życie moich dzieci i na co miesięcznych otrzymywałem zasiłek okna w każdym miesiącu, co jest bardzo dla mnie wystarczające, aby płacić miesięczne wypłaty pożyczki, a dziś jestem bardzo zadowolony z moich 3 dzieci więc proszę się związana z tym rzeczywistym firmy kredytowej i dostać szansę dziś kredytu dziękuję i błogosławię zatrzymać bo dzisiaj moje życie się zmieniło od historii do chwały dziękuję panie za ten wielki cud.

Ewa

2017.2.6 0:37:49

Witam. Mój problem wygląda następująco :
Była żona ma zasądzone alimenty na dziecko w wysokości 500 zł miesięcznie. Zalegałem z ich płaceniem więc złożyła sprawę do komornika co oczywiście jest zrozumiałe. Doszedłem z byłą żoną do porozumienia, że jak tylko wycofa sprawę od komornika to spłacę bezpośrednio jej zaległe alimenty oraz bieżące. I tak też się stało. Była żona nie poinformowała mnie, że pobiera pieniądze z funduszu alimentacyjnego. W dniu wczorajszym otrzymałem pismo, że mam zwrócić do funduszu alimentacyjnego kwotę 1500 zł czyli po raz drugi zapłacić alimenty za 3 miesiące. Proszę o poradę co mogę zrobić w tej sytuacji. Czy to nie powinno być tak, że moja ex powinna zgłosić do funduszu, że zostały jej spłacone alimenty i czy w tej sytuacji skoro mam potwierdzenia uregulowania alimentów to czy fundusz nie powinien wyegzekwować tych środków od niej.

2017.3.7 12:41:4

Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com

Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com

Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com
Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com
Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com
Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com
Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address:bdsfn.com@gmail.com

2017.3.25 19:14:31

Witam, w przypadku trudnych spraw mogę polecić prawników z GP kancelarii działającej na terenie Krakowa. Korzystałem z ich usług kilka razy i pomogli mi skutecznie w rozwiązaniu trudnych spraw. Jedna dotyczyła właśnie opłat komorniczych, które zostały już kwartał wcześniej uregulowane, a jednak komornik nie został o tym poinformowany. Sprawa wyglądała tak, że sprzedałem samochód i ubezpieczyciel mój nie zgłosił tego w ubezpieczalni. Po roku czasu bez żadnego ostrzeżenia wjechał komornik aby wyegzekwować zaległe ubezpieczenie. Sprawa była bardzo skomplikowana i wymagała sporej papierologii, aby to wyprostować. We wszystkim pomogła mi adwokat Karolina Liszka przez co i tak poniosłem koszty. Co zrobić - Polska taki piękny kraj... W przypadku bardzo ciężkich i patowych spraw polecam się do nich zgłaszać po pomoc.
Pozdrawiam.

2017.4.19 14:51:52

Czy potrzebujesz pożyczki? Zainteresowane osoby powinny teraz składać podanie swoich danych
? Możesz wypożyczyć dowolną kwotę w wysokości od ?/?/$ 5000 -do- ?/?/$ 50,000.000.00 USD

1?Imię i nazwisko: 2?Płeć: 3?Wiek: 4?Telefon: 5?Faks: 6?Kraj: 7?Wymagana kwota: 8?Okres obowiązywania:

Brak weryfikacji przychodów! Nie potrzebujesz punktów kredytowych !! Bardzo rozsądne zainteresowanie
oceniać!!. Skontaktuj się z nami pod adresem (westhillfinances@gmail.com) z Twoją aplikacją. Czekamy na szybką odpowiedź.

WestHills
MD: Pani Gwen Alice

2017.4.22 7:4:56

Nazywam się Mary Kay Timmerman, z USA. Pragnę podzielić moje zeznania z ogółu społeczeństwa o co ten człowiek o nazwie Dr OKITI ma po prostu zrobić dla mnie, ten człowiek po prostu przyniósł powrót moje utracone Ex mąż do mnie z jego wielki czar, I był żonaty z tego człowieka o nazwie Steven byliśmy razem przez długi czas i kochaliśmy nasze ja jest, ale kiedy byłem w stanie dać mu dziecko do 6 lat opuścił mnie i powiedział mi, że nie może kontynuować już wtedy był teraz szuka sposobów, aby go dostać, aż mój przyjaciel powiedział mi o tym człowieku i dał jego kontaktowy adres e-mail (drokitihelpinghome@gmail.com) wtedy nie uwierzysz, to kiedy Skontaktowałem się ten człowiek na moje problemy przygotował zaklęcie oddanych i przynieść powrót mojego męża utracone, a po miesiącu miss mój miesiąc i przejść test i wynik stwierdził jestem w ciąży jestem szczęśliwy dziś Jestem matką córeczkę, Dziękujemy, że po raz kolejny wielki Okiti Dr co zrobiłeś dla mnie , jeśli jesteś obecnie tam przechodzącej przez którykolwiek z tym problemów wymienionych poniżej: on może pomóc z wszelkiego rodzaju lekarstwa należy w następujący sposób:
(1) powiększenie penisa
(2) mała liczba plemników
(3) słabych erekcji
(4) czar miłości
(5) opryszczka zaklęcie
(6) HIV zaklęcie
(7) zaklęcie ciąży
(8) małżeństwo dla pisowni
(9) rak
(10) podlewanie spermy
(11) macicy zapłodnienia
(12) wzwód penisa
(13) atak rzemiosła czarownica
(14) s t d chorób
(15) wewnętrznego ciepła
(16) wysypki
(17) mała liczba plemników
(18) nabiał
(19) długi czas choroby
(20) nerek, serca, płuc, problem
u lekarza DR Okiti są w bezpiecznych rękach swoje uzdrowienie jest zapewniona. (drokitihelpinghome@gmail.com)

2017.4.26 6:1:32

Czy przejdziesz przez jakiś stres finansowy i szukasz sposobu na wyjście z problemu, Oto MERTAIN LINCON, aby pomóc przezwyciężyć stres finansowy i stać się szczęśliwym człowiekiem.MR.MERTAIN LINCON Legalne i zatwierdzone przez rząd kredytodawcy pożyczki prywatnych. W ramach pakietu pomocy socjalnej oferowany jest program pożyczek pływających z 3% stopą procentową bez zabezpieczenia. Ma to pomóc osobom w osiągnięciu ich celów finansowych. Minimalna kwota, którą można wypożyczyć to 5.000,00 dolarów amerykańskich do maksymalnej kwoty 500 milionów dolarów. Nasze zobowiązanie do obsługi klienta i naszego innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów było naszym ostatecznym celem. Skorzystaj z nas najszybciej,
Mertainloanfirm07@gmail.com

2017.5.29 4:13:39

Witam, jestem Maria Hooks, mieszka w Teksasie w USA. W tej chwili jestem wdową z czterema dziećmi, aw maju 2017 byłem w sytuacji finansowej i musiałem refinansować i płacić rachunki. Starałem się szukać pożyczek od różnych firm pożyczających, prywatnych i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem i większość banków odmówiła mojego kredytu. Ale jak to Bóg ma, przedstawiłem pożyczkę kobiecie Bożej na prywatnego sprawcę, który dał mi pożyczkę w wysokości 850 000 dolarów i dziś jestem biznesmenem, a moje dzieci robią dobrze dzisiaj, jeśli musisz skontaktować się z dowolnym Brak gwarancji kredytowej, brak kontroli kredytowej, brak podpisanej osoby z tylko 3-procentową stopą procentową i lepsze plany płatności i plan, skontaktuj się z Ms. Faith Smith (faithsmithloanhome@gmail.com). Ona nie wie, że to robię, ale teraz jestem tak szczęśliwy i postanowiłem poinformować ludzi o tym więcej, a ja również chcę, aby Bóg błogosławił więcej. Możesz skontaktować się z nią za pośrednictwem poczty elektronicznej {faithsmithloanhome@gmail.com} i skontaktuj się z nią teraz, aby uzyskać pomoc
Twoje pełne imię ..........
Adres domowy: .........
Twój kraj ...........
Twoje miasto ..............
Telefon
Odlew:
Lata: .................. ..
Wymagana kwota kredytu: ......................
Cel pożyczki: .........................
Odlew:.....................................
Data urodzenia (rrrr-mm-dd): ..............
Miesięczny przychód:.................

2017.5.30 1:42:21

Nazywam się Carter Collins, jestem prywatnym pożyczkodawcą, który wydaje
Pożyczka osobom prywatnym i korporacyjnym. Czy zostałeś odrzucony
Przez tak wiele banków? Czy potrzebujesz finansów, aby założyć firmę? Zrobić
Potrzebujesz finansów na rozwój Twojej firmy? Czy potrzebujesz a
pożyczka osobista?. Skontaktuj się z nami :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com

FORMULARZ DANYCH KORZYSTAJĄCYCH

1) NAZWISKO:
2) SEX:
3) TWÓJ KRAJ:
4) ZNACZENIE:
5) TWÓJ STATUS MNIEJSZY:
6) NUMER TELEFONU:
7) MIESIĘCZNE DOCHODY:
8) ADRES:
9) PRZEZNACZENIE:
10) ŻĄDANIE KREDYTU:
11) CZAS TRWANIA:

Skontaktuj się z nami :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com
Z poważaniem
Carter Collins

2017.5.30 19:55:50

Czesc, kochanie. Czy wciaz szukasz pomocy. Nie szukaj dalej, poniewaz senator Walter chce i pomoze w pozyczeniu, jesli spelniasz warunki. Otrzymalem od niego 750 000 zl na zaplate banku zadluzenia bankowego. Jesli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj sie z nim pod tym adresem ponizej, a takze zeznasz to. senatorrpwalter@hotmail.com

2017.6.21 12:11:23

Witam!w 2011 były maz nie placil mi alimentow na dziecko i zgłosilam sprawedo komornika.Dlatego ze gdy upominalam sie o pieniadze slyszalam "nie mam".Wyjechal za granice i.pracowal na czarno ,wiec nie mozna go bylo namierzyc.Korespondencji od komornika nie odbieral i rodzicom swoim tez zakazal odbierac.Nikt nie interesowal sie czy mam za co utrzymac dziecko.Po dluzszym czasie splacil w koncu zaleglosc.W miedzy czasie komornik poinformowal mnie ze nie moga go odnalesc.Nie wiedzialam ze musze odwolac zgloszenie i teraz gdy wrocil i podjal legalna prace dostalam pismo ze to ja mam zaplacic koszty egzekucyjne. Czy maja prawo ?to moje dziecko bylo poszkodowane a teraz ze nie przelewa nam sie to jeszcze obciazono mnie kosztami?

2017.7.1 0:6:40


Czy myślisz o uzyskanie kredytu? Czy jesteś poważnie oczeku pilna pożyczka na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Jesteś w
długach? Jest to Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienie, ponieważ dajemy się osobiste pożyczki, pożyczka, i pożyczki i wszelkiego rodzaju pożyczek o 2,5%, stopa procentowa dla firmy Więcej informacji kontakt teraz poprzez E-mail: chroven53@gmail.com

2017.7.24 19:47:41

Dobry dzień.

Czy jesteś w długu? Faktura nie została zapłacona? Wymagana pilna gotówka? Bez pracy? Nie można zapłacić czesnego za dzieci? Chcesz szybkiej gotówki, ale nie chcesz sprzedawać swojego samochodu? Potrzebujesz pieniędzy na zarabianie pieniędzy? Za wynajem? Bad Credit Rating? Potrzebujesz finansów na uroczystość? Nie można płacić za rachunki za energię elektryczną i rachunki za wodę? I zostały odrzucone przez bank, a potem nie martw się więcej, ponieważ właśnie przyszedłeś na właściwe forum. FIRMA FINANCE FINANCE FIRMY FININEZNE wysuwa pożyczki zarówno osobom, jak i organizacjom z bardzo niską stopą procentową w wysokości 3 % Z zabezpieczeniem, wystarczy spróbować skontaktować się z nami poprzez: martinezfinancialfirm@gmail.com i obiecuję, że nie pożałujesz działania.

2017.8.13 0:55:25

2% OFERTA KREDYTOWA ZASTOSOWAĆ TERAZ *

Straciłeś sen w nocy, jak uzyskać pożyczkę?
* Czy szukasz pożyczki na spłatę zadłużenia?
* Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

E-MAIL US TODAY: vigo_004@yahoo.com

Uzupełnij dla m do wniosku o pożyczkę:

Nazwa: -----------------------------
Kraj: ---------------------------------
Wymóg pożyczki: ---------------------------------
Zawód: -----------------------
Dochód miesięczny: ---------------------------
Telefon: --------------------------
Długość kredytu (lat): ----------------------------

Uwaga: Wszystkie wiadomości należy przesłać na adres: vigo_004@yahoo.com

Mam nadzieję, że spełni twoje oczekiwania finansowe.

Dziękuję.
? 2017 Współpraca z Vigo

2017.8.15 23:27:35

2% OFERTA KREDYTOWA AKCEPTUJĄCA TERAZ! *

W dzisiejszych czasach jest wiele powodów, dla których potrzebujemy kredytu: konsolidacja długów w lepszym tempie, udoskonalenia domu, o którym marzyłeś o finansowaniu samochodu, rozpoczęciu działalności gospodarczej, udanym świętowaniu, planowaniu wesela , Niektóre nieprzewidziane koszty choroby, a być może razem z innego powodu. Niezależnie od Państwa powodów, prawdopodobnie jest to prosty i tani sposób na uzyskanie pożyczki na koncie bankowym.
E-MAIL US TODAY: vigo_004@yahoo.com

2017.8.15 23:31:55

ZAPRASZAMY wnioskodawca o pożyczkę

Czy masz pilny kredyt potrzebny do rozpoczęcia długu pożyczki dla firm? Kup samochód

A może dom? Jeśli odpowiedź brzmi, że zaniepokojenie nie jest już możliwe, ponieważ dostarczamy wszystkie rodzaje pożyczek

I niską stopą procentową 2%, bez ubezpieczenia i bez kredytu do rozważenia. Wracaj do nas, jeśli potrzebujesz pożyczki z informacji.

Kontakt e-mail: vigo_004@yahoo.com

Czy masz zły kredyt?

Czy musisz płacić rachunki za pieniądze?

Czy musisz zacząć nową firmę?

Czy masz niższy projekt pod ręką ze względu na złe finansowanie?

Czy będziesz musiał zainwestować pieniądze i specjalizację, która będzie

Zyskasz? I nie wiesz, co się dzieje.

Oferujemy następujące kredyty,

Prywatny kredyt [zabezpieczony i niezabezpieczony]

Pożyczki komercyjne [zabezpieczone i niezabezpieczone]

Połączenie pożyczki

kredyty studenckie

Pożyczki konsolidacyjne i wiele innych.

1. Imię i nazwisko: ------

2. Kraj: -----------

3. Kraj: ---------------

4. Adres kontaktowy: -------

5. Wymagana kwota kredytu: ------

6. Okres kredytu --------

7. Miesięczne zarobki: ----------------

8. Bezpośredni numer telefonu: -----------

E-mail: [vigo_004@yahoo.com
Z pozdrowieniami,

Panie James Vigo.

2017.8.15 23:32:18

ZAPRASZAMY DO FIRMY SUN LOAN Zapewnia doskonałą profesjonalną obsługę.

Czy jesteś mężczyzną biznesu czy kobietą? Czy jesteś w jakikolwiek konsternator finansowy czy ty
Potrzebujesz pieniędzy, aby założyć własną firmę? Potrzebujesz pożyczki
Zacznij od małej małej i średniej wielkości firmy? Czy masz niski poziom
Wynik kredytowy i trudno będzie uzyskać kredyty kapitałowe
Banki lokalne i inne instytucje finansowe.

Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa jest naszym priorytetem, naszym
Głównym celem jest pomoc w uzyskaniu usług zasługujących na nasz program
Czy najszybszy sposób na zdobycie tego, czego potrzebujesz, aby się przydarzyć. Zmniejsz swoje
Płatności ułatwiające obciążenie miesięcznych wydatków. Zyskaj elastyczność
Z którymi możesz używać w dowolnym celu - od wakacji po szkolenia,
Do unikalnych zakupów.

Oferujemy szeroką gamę usług finansowych, w tym: Biznes
Planowanie, finanse handlowe i rozwojowe, nieruchomości i nieruchomości
Kredyty hipoteczne, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki firmowe, pożyczki prywatne,
Pożyczki na refinansowanie domu z niską stopą procentową w wysokości 2% za anulowanie
Osoby fizyczne, firmy i organy. Postaraj się jak najlepiej
Rodzina i własne twoje marzenie dom również z naszego ogólnego programu pożyczki.

OFERUJEMY WSZYSTKIE TYPY KREDYTÓW - WNIOSKODAWCÓW NA WYMAGANE POŻYCZKI.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: susanlucianoloanfirm@gmail.com
Napisz do nas informacje o pożyczki;

INFORMACJE DOTYCZĄCE BOCZNIKA

1) Imię i nazwisko:
2) Kraj:
3) adres:
4) Stan:
5) Płeć:
6) Stan rodzinny:
7) Zawód:
8) Numer telefonu:
9) Miesięczny dochód:
10) Dalej przez Kin:
11) Kwota kredytu wymaga:
12) Okres kredytowania:
13) Cel pożyczki:
14) określoną datę potrzebujesz kredytu:

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki, napisz do nas pożyczkę
Wymogiem.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: susanlucianoloanfirm@gmail.com

Pozdrawiam,
Pan Susan Luciano
susanlucianoloanfirm@gmail.com
Cieszymy się na kontakt z Państwem

Zainteresowane wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami pocztą elektroniczną:
susanlucianoloanfirm@gmail.com

2017.8.15 23:32:49

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika