Pomysl na biznes.

Odpowiedzi w temacie (1)

wojtek-528

28.2.2014

Witam. Z gory przepraszam za brak polskich znakow.Jezeli trafilem na dzial nie zgodny z tematem prosze o przeniesienie. Od dwoch miesiecy jestem na etapie podliczen i projektow. Na poczatku myslalem o wzieciu dofinansowania na dzialalnosc gospodarcza z urzedu pracy ale obawiam sie ze kwota bedzie za niska i nie bede mial szans przebicia.(dzial produkcyjno-montarzowy z rozszezeniem na export w calej nawet europie)Dzisiaj mam rozmowe z zaprzyjazniona osoba i mozliwe ze inwestorem i moje pytanie brzmi: jakie pisma i dokumenty przygotowac zeby nie zostac "naciagniety".Nie chcial bym po paru latach tylko pracowac w tej firmie.Nie potrzebuje 100% udzialow ale nie mniej niz 51%. Za wszelka pomoc wam dziekuje Wojtek

Nie znalazłeś odpowiedzi?

bi4ly83

2018-07-25 08:37:56

A może biznes na zasadzie franczyzy? ostanio znalazłem ten artykuł i nieźle opisuje to jak w prosty sposób możesz zacząć własny biznes z pomocą innej firmy. https://www.iprosolution.pl/jak-zalozyc-agencje-interaktywna-na-skroty/ Najlepsze jest to że nie zaczynasz od zera :)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.7.2018

  Pora na „Głos Przedsiębiorcy”

  „Głos Przedsiębiorcy” – tak nazywa się zaktualizowana zakładka w portalu biznes.gov.pl, której zadaniem jest ułatwienie polskim przedsiębiorcom komunikacji z urzędnikami. (...)

 • 11.10.2007

  Money.pl inwestuje w serwis prawniczy e-prawnik.pl

  Money.pl rozszerza swoją działalność i rozpoczyna budowę grupy kapitałowej internetowych serwisów biznesowych. Jako pierwszy przystępuje do niej lider informacji prawnej - portal e-prawnik.pl. (...)

 • 21.2.2019

  Głos Przedsiębiorcy

  Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii stawia na dialog z przedsiębiorcami i uważnie wsłuchuje się w ich potrzeby. Jednym ze sposobów na stały kontakt z nimi jest aplikacja Głos Przedsiębiorcy. (...)

 • 29.3.2018

  Nowe ułatwienia przy zakładaniu firmy – pakiet startowy

  W ramach Konstytucji Biznesu przewidziano pakiet ułatwień dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność: działalność nierejestrowaną i zwolnienie ze składek ZUS przez pierwsze (...)

 • 19.6.2012

  Unieważnienie małżeństwa zawartego przez pełnomocnika

  Kodeks rodzinny i opiekuńczy przewiduje możliwość ważnego zawarcia małżeństwa przez pełnomocnika. Pełnomocnik działając w imieniu przyszłego małżonka, dokonuje czynności prawnej, która (...)