Forum prawne

Poproszę o informację czy jeśli miałam ubezpieczenie z tytułu używania karty kredytowej, a w 2008 roku stalam

Poproszę o informację czy jeśli miałam ubezpieczenie z tytułu używania karty kredytowej od 2007/2008 ,wydanej przez pko bp sa a w 2008 roku ostatni raz pracowałam etetowo, po czym stalam się po mobbingu pracodawcy , który nie wypłacał pensji, chwiejna emocjonalnie, niezdolna do pracy orzeczeniem ZUS oraz od 2008.
orzeczoną mam 2/umiark/ grupe scon niepełnospr.pisałam do banku w tej sprawie,
do 2014 roku, to czy bank biorąc pod uwagę okoliczności zewn.- utrate pracy, orzeczenia zus /scon, mam rente 440 zł.z czego musze opłacac rachunki, nie moge znalezc pracy, nakazac raty 120 zł wzrastające i ugadzać się, by podpisać dokumenty ugody do 2015 roku, opiewające na wymienioną sumę/ całość zadłużenia to 7 tys zł/

gdzie : jestem w trakcie leczenia, w tym miałam kontuzję, zadłużenie bankowe powstało z winy pracodawcy jestem niezdolna do pracy do 2014 roku ZUS, pomaga mi w małym stopniu OPS, nie w sprawch bankowych, odroczyć całkowicie spłatę lub ją umorzyć ze względu na sytuację zdrowotną, materialną ?
Jak to wygląda w świetle prawa?
603981209 proszę o pilną poradę...



2012.11.21 18:20:28

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Poproszę o informację czy jeśli miałam ubezpieczenie z tytułu używania karty kredytowej, a w 2008 roku stalam

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika