e-prawnik.pl Porady prawne

Posiadanie marihuany

Odpowiedzi w temacie (3)

holuka

21.7.2010

Witam Co grozi za posiadanie 1 g marihuany przeznaczonej na użytek własny.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

malolata59

2010-09-24 18:33:25

Witam czy może mi ktoś powiedzieć co grozi mojemu chłopakowi bo zatrzymali go za posiadanie marihuany, chwilowo przebywa w areszcie śledczym. co mu teraz grozi ?

Bartek255

2018-04-12 15:09:42

Witam serdecznie. Chciałbym przedstawić moją sprawę i dowiedzieć się czego mogę się spodziewać i jak zachować się w takiej sytuacji. Otóż 28 pażdziernika w moim mieszkaniu znaleziono 5.07 gram marihuany dwa dni temu otrzymałem Zawiadomienie o rozprawie głównej oraz Akt oskarżenia wraz z wezwaniem do złożenia wniosków dowodowych. I moje pytanie jest następujące. Czy jestem zmuszony składać wniosek dowodowy w tej sprawie. Jeżeli tak to co powinienem w nim umieścić. Czy mam jeszcze możliwość dobrowolnego poddania się każe i czy jest szansa , że to będzie dla mnie korzystniejsze. Dodam tylko że nigdy wcześniej nie byłem karany a marihuane posiadałem z własnej uprawy i tak też zeznałem w trakcie przesłuchania że posiadałem jeden krzak . Z góry dziękuje za pomoc.

magik13

2020-09-15 21:56:38

W sprawie o posiadanie narkotyków dokładnie znaleziono przy mnie 2g marihuany. Postawiono mi 2 zarzuty. Oba dochodzenia przeciwko mnie zostały uzyskały warunkowe umorzenie. Był to wypadek mniejszej wagi, z uwagi na to, że orzeczenie wobec sprawcy kary byłoby niecelowe ze względu na okoliczności popełnienia czynu, a także stopień jego szkodliwości. Wszystko dzięki temu że trafiłem na świetną kancelarię w Poznaniu Koschel-Sturzbecher. Znają się na temacie Życzę każdemu "drobnemu" posiadaczowi takiego zakończenia sprawy.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM