Poszukuję prawnika Poznań

Odpowiedzi w temacie (3)

Adela89

8.1.2018

Poszukuję prawnika lub kancelarii od przestępstw gospodarczych w Poznaniu lub okolicach. Duża sprawa- koniecznie pracujący w języku angielskim lub Niemieckim. Bardzo proszę o pomoc! Chodzi między innymi o wyprowadzanie pieniędzy ze spółki, transakcje karuzelowe, być może oszustwa podatkowe i nieprawidłowo przeprowadzone audyty.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Magdalenka111

2018-01-25 13:44:08

Może rozejrzyj sie w sieci. Kolega korzystał ostatnio http://radcaprawny.pro/kontakt/ Był bardzo zadowolony z podejścia i profesjonalizmu ludzi tam pracujących.

Monika

2018-03-04 21:11:20

Spróbuj u mec. Agaty Koschel - http://koschel-kancelaria.pl/ - która zajmuje się sprawami z prawa cywilnego i wiem, że prowadzi też sprawy polsko-niemieckie. Myślę, że będzie mogła Ci pomóc. Korzystałam z jej usług w zeszłym roku i byłam bardzo zadowolona - pełen profesjonalizm i szybkość działania.

popigi

2019-05-10 18:58:33

Ja dobrze wspominam moją współpracę z kancelarią Klisz i wspólnicy. Może odezwij się do nich i zapytaj czy są w stanie pomóc, ja osobiście nie weryfikowałam znajomości języków obcych ;) ale wiem ze to specjaliści i dlatego warto podpytać

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.5.2014

  Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  - Kiedy idziemy do lekarza? - Kiedy coś nas boli bądź jesteśmy chorzy. - Kiedy idziemy do prawnika? - Kiedy nie da się już nic zrobić w sprawie, termin na złożenie pisma czy podpisania ogromnej (...)

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)

 • 25.2.2010

  Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

  W sieci pojawił się właśnie pierwszy w Polsce system oceny prawników. Polega on na możliwości wystawiania prawnikom ocen i komentarzy. Część prawników jest jednak sceptycznie nastawionych (...)

 • 9.12.2013

  Regulamin sklepu internetowego - wzór

  Przygotowanie dobrego regulaminu sklepu internetowego to nie lada wyzwanie nawet dla prawnika. Bardzo często próbujemy napisać regulamin samodzielnie, korzystając z dostępnych wzorów czy tez posiłkując (...)