Pozew zbiorowy za nieudane wakacje!

Odpowiedzi w temacie (3)

umosław

21.2.2012

Ludzie z Katowic domaga się od biura podróży wypłaty zadośćuczynienia za nieudane wakacje, co wiecej jest to pierwsza tego typu sprawa w polsce!! Wycieczka do Krymu zdaniem turystów była pasmem niedociagniec i nieprofesjonalności organizatora wycieczki, daltego domagają się oni 25 tys zł odszkodowania łącznie. Jestem ciekaw czy im isę uda, szczerze mówiąc jestem za nimi;)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

sysuniaaa

2012-02-21 12:35:44

no nie powiem ciekawe, a na co sie skarzyli?

renata23

2012-02-21 13:11:27

zdaje sie awaria autobusy po przejezdzie na ukrainska strone, długie oczekiwanie na zastepczy, potem busy zamiast autokaru, przewodnicy ze słabym rosyjkim, to wszyskto przekladalo sie na slabe wycieczki i marnowanie czasu na jakies problemy z autokarem ktory mial byc naprawiony ale nie byl.

marcin70

2012-02-22 09:27:07

wczoraj odladalem w wiadomosciach, niezle skoro o takiej sprawie juz sie w tv mowi. 2 ytgodnie suer wakacji mieli co nie, a ten typ własciciel jeszcze mowi ze chca naciagnac go na 2 tyg za darmo praktycznie, ludzie to potrafia byc bezczelni.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 31.10.2017

  Rozwód - Co trzeba wiedzieć rozważając ubieganie się o rozwód?

  Jakie są przesłanki uzyskania rozwodu? Kiedy sąd nie da rozwodu? Czego można żądać w pozwie rozwodowym? Gdzie złożyć pozew rozwodowy?

 • 15.7.2017

  Jak sprawdzić wiarygodność biura podróży?

  Istnieje kilka sposobów sprawdzenia biura podróży, z którym zamierzamy się wybrać na zasłużone wakacje. Wprawdzie większość z wyjeżdżających podpisuje umowy na długo przed (...)

 • 26.2.2014

  Układy zbiorowe pracy

  Układem zbiorowym pracy jest porozumienie zawarte pomiędzy pracodawcą a pracownikami, reprezentowanymi przez zakładową organizację związkową. Porozumienie to określa wzajemne prawa i obowiązki (...)

 • 22.1.2016

  Cofnięcie pozwu

  Jednym z uprawnień strony wnoszącej powództwo do sądu, jest możliwość cofnięcia pozwu. Jest to przejaw woli powoda w rezygnacji dochodzenia swoich praw. Może być ona wynikiem np. przedstawienia (...)

 • 24.6.2014

  Wakacje 2014: uważaj na dopalacze i pigułki gwałtu

  Pigułki gwałtu i dopalacze można z łatwością kupić, np. w sieci. Dlaczego? Czy nie ma regulacji, które zakazywałyby sprzedaży środków, które nie powinny być legalne?