e-prawnik.pl Porady prawne

Prawdopodobna samowola budowlana

Odpowiedzi w temacie ()

samanta.wysocka

12.9.2015

Witam, potrzebuję paru informacji. Prawdopodobnie mieszkamy w domu, który został wybudowany bez pozwolenia. Został budowany w trzech częściach, pierwsza w 1988, druga rok pozniej a trzecia w 1998. Znaleźliśmy papiery: - plan zagospodarowania działki, świeżo robiony - z listopada - ewidencja gruntów i domów z urzędu miasta. I to tyle. Na obydwu dokumentach dom jest. Jeszcze coś powinniśmy poszukać, żeby stwierdzić, że dom jednak jest legalnie postawiony? Bo bez tego chyba nie da rady postawić piętra legalnie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Samowola budowlana_ Zaklad energetyczny bez mojej zgody wybudowal na mojej dzilce budowlanej stacje transformatorowa oraz czesc linni przasylowej i slup wirowy. o jaka wysokosc odszkodowania powinienem (...) czytaj dalej»

  • samowola Witam, Odziedziczylam stary dom (zbudowany we wczesnych latach 90), jest to samowola budowlana choc gmina wie o istnieniu domu bo pobiera podatki, jest zreszta wiele takich przypadkow w okolicy. Dzialka (...) czytaj dalej»

  • Samowola Witam w gminie której mieszkam nikt nie reaguje na samowole budowlaną, Urząd Miasta doskonale o tym wie ale nic nie robi. Ja się temu sprzeciwiam, gdzie powinienem to zgłosić? Witam, Odziedziczylam (...) czytaj dalej»

  • Samowola budowlana - klimatyzator Witam, mam następujący problem i prosiłbym o poradę co mogę najlepiej w tej sytuacji zrobić. Przeprowadzam obecnie remont mieszkania który już dobiega końca. (...) czytaj dalej»

  • samowola budowlana w krakowie i park kulkturowy przejazdem przez Kraków, stolice południa, zobaczyłem coś co mnie tak w oczy zakuło że aż strach. Reklama w okolicy rodna grunwaldzkiego bodajże, (...) czytaj dalej»