Problem z PZU

Odpowiedzi w temacie (1)

Matifire90

15.6.2015

Witam. Mam dosyć spory problem z firmą PZU i mam nadzieję że tutaj znajdę pomoc. Otóż w dniu 09-06-2014 roku uległem wypadkowi w pracy. Oczywiście szpital i na wypisie widnieje opis skręcenie i naderwanie w obrębie więzadła bocznego. Dokumenty poszły do PZU i wtedy pierwsza odmowa wypłaty świadczenia, napisałem odwołanie i też nic nie dało. Uraz wciąż był dokuczliwy i w lutym 2015 roku trafiłem do szpitala na artroskopie kolana , gdzie usunięto mi całą łąkotkę przyśrodkową oraz stwierdzono całkowite zerwanie więzadła przedniego krzyżowego (ACL). Wysłano do PZU kolejne dokumenty i znowu nic :/ Kolejne odwołanie od decyzji nie przyniosło skutku. Posiadam dodatkowe grupowe ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego wypadkiem. Pragnę dodać iż lekarz orzecznik ZUS przyznał 10 % uszczerbku na zdrowiu. Chciałbym oddać sprawę do sądu ale nie znam kosztów ani procedur. Pomożecie ??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Arbitra

2015-06-17 14:43:02

Proszę o kontakt, tel. 42 633 11 66

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Uwaga na kary za wzmacniacze GSM!

  Wśród użytkowników telefonii komórkowej stało się popularne stosowanie wzmacniaczy sygnału, zwanych popularnie repeaterami GSM lub wzmacniaczami GSM. Mało kto jednak wie, że (...)

 • GPS Week Number Rollover - nie tylko smartfon może „zwariować”

  6 kwietnia GPS może przestać działać poprawnie. Dlaczego?

 • Nowa ustawa o VAT wciąż sprawia problemy

  Zmiany w ustawie o VAT wciąż przysparzają problemów przedsiębiorcom. Od ich wprowadzenia minęło już sporo czasu, jednak nie wszyscy zainteresowani radzą sobie z ich właściwa interpretacją. (...)

 • Uporządkuj wpisy w CEIDG

  Przedsiębiorcy, którzy mają więcej niż jeden aktywny lub zawieszony wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, powinni wiedzieć, że wiele wpisów jednego (...)

 • Skutek prawny wyburzenia lokalu

  Wygaśnięcie odrębnej własności lokalu na skutek jego zburzenia powoduje ustanie odrębnej własności drugiego lokalu, natomiast udziały w nieruchomości wspólnej, związane dotychczas z własnością (...)

NA SKÓTY