Produkt niekomercyjny

Odpowiedzi w temacie (0)

Maserati44

23.1.2018

Witam, interesuje mnie czy można czerpać korzyści majątkowe na produktach niekomercyjnych i gdzie ewentualnie się zgłasza takie sprawy.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.4.2017

  Ekologiczne z elektronicznym certyfikatem

  Rusza system certyfikacji elektronicznej, który pozwoli lepiej monitorować import produktów ekologicznych. Dzięki niemu UE stanie się światowym liderem w zakresie identyfikowalności (...)

 • 21.6.2017

  Prostsze oznakowania efektywności energetycznej sprzętów AGD

  Posłowie Parlementu Europejskiego zgodzili się na wprowadzenie prostszych oznakowań, ułatwiając konsumentom wybór produktów energooszczędnych i obniżenie rachunków za prąd. 

 • 27.4.2018

  Projekt ustawy o produktach kosmetycznych

  Rządowy projekt ustawy o produktach kosmetycznych ma zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa konsumentów przez powierzenie organom Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Inspekcji Handlowej odpowiednich (...)

 • 8.6.2012

  Czy twój produkt jest bezpieczny? - obowiązki przedsiębiorcy w zakresie bezpieczeństwa produktów

  Jeżeli jesteś producentem lub dystrybutorem produktów z całą pewnością powinieneś zapoznać z tą poradą. Ustawa o ogólnym bezpieczeństwie produktów nakłada bowiem na producentów i dystrybutorów (...)

 • 27.4.2018

  Zmiany dotyczące nawożenia

  Rozwój biogazowni rolniczych oraz potrzeba wprowadzenia przepisów ułatwiających nawozowe zagospodarowanie produktów pofermentacyjnych powstających w procesie fermentacji metanowej (...)