e-prawnik.pl Porady prawne

Przymusowy urlop

Odpowiedzi w temacie (3)

tokaj23

7.7.2005

W moim zakładzie w lipcu będziemy wysyłani na przymusowe urlopy.Urlop potrzebny jest mi na inny termin, gdyż bede miał obrone pracy dyplomowej.Czy urlop przymusowy taki jak w tym przypadku jest tak samo liczony jak bym wziął go sam?Słyszałem że w takim przypadku jest inaczej Prosze o odpowiedz.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

black

2005-07-10 13:52:30

Sprecyzuj: - czy jest to urlop wypoczynkowy czy bezpłatny ?? - na kiedy miałeś urlop zaplanowany ??

tokaj23

2005-07-11 17:23:54

Jest to urlop wypoczynkowy. Zaplanowany miałem na termin koniec sirpnia początek września.

mateusz11s

2010-09-01 11:25:14

Witam, moja zona pracuje w piekarni wczoraj czyli (31.08 2010) dowiedziala sie ze dnia 2.09.2010 ma isc na dwudniowy platny urlop, dlatego tez mam taki pytanie czy jej przymusowy urlop jest z zgodny z prawem, zwlaszcza ze dowiedziala sie o tym trzy dni wczesniej

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam Mam takie pytanie czy jest zgodne z prawem, aby pracodawca zmusił swojego pracownika do urlopu?Jak mogę się bronić?Z góry dziękuję czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Witam Mam pytanie byłam na stażu a mój pracodawca kazał mi pójść na urlop przymusowy i moje pytanie dotyczy czy dostane z urzędu wynagrodzenie jeśli będę tyle na zwolnieniu?Z góry dziękuję (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, 2 lata temu pracodawca oświadczył mojemu mężowi ze wysyła go na roczny urlop bezpłatny,musiał się zgodzić bo grozili mu zwolnieniem.po roku okazało się ze przedłużają urlop na kolejny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam Mój pracodawca chce zamknąć zakład na okres 2 tygodni w wakacje, wtedy każdy pracownik przechodzi na urlop. Czy pracodawca może tak postąpić? Dlaczego nie może sami sobie wybrać terminu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Miałam też problem z szefem i urlopem, tyle, że zupełnie odwrotny. Ja chciałam być lojalna i go uprzedzać kiedy chcę mieć wolne, a on się ciągle nie zgadzał... ciągle mówił, że jestem niezastąpiona. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)