skarga na urząd pracy

Odpowiedzi w temacie (6)

atiiia86

21.4.2010

Witam Chciałam złożyć skargę na urząd pracy, a konkretnie na kjego pracowników, na organizację i przepływ informacji, oraz na sposób traktowania petentów w 1. Moje pytanie brzmi: DO KOGO złożyć taką skargę?? Do dyrektora tego UP?? On to pewnie oleje:/ Do kogoś innego??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

grzesiop

2013-02-28 07:48:13

Najlepeij do Starosty. Powiatowe Urzędy Pracy podlegają staroście

ALA OLSZTYN

2017-11-08 00:30:43

OLSZTYN beznadziejny Urzad Pracy! stanowisko 18"sznowna"pani K.P - i pytanie gdzie i do kogo kierwać skargi na takie bezduszne i.... panienki tam pracjace ...zgroza bo to cyniczne małolaty bedące tam "niby pomocnymi urzędniczkami"niestety wyłacznie które SKUTECZNIE GNOJĄ bezrobotnych (b. chcących pracować i zyc godnie!) na tzw. gotowości i sprytnie dajc odczuć oczuc ze jest się zerem podtekstami i ganiając ich jak psy co tydzień by wykazac z dała propozycie np. stazy a INERESANT JEST ułomny bo nie chcieli go...tye tylko ze tm kierują 10 sob i jak popdnie i STAWAAC SIE NA TAKICH NAKAZACH STAZU OKAZUJE SIE Z JUZ KTOS JES WYBRANY..wIec to FIKCJA TAKE ODBEBNNANIE W ich ewidencji DALI SKIEROWNIE ALE ZNOW NIBY INTERESANT NIE PODOŁAŁ!to cos karygodnego al. dobry etacik w UP. nie zrozmie osoby która naprawdę chce pracować i szuka LEGALNEJ PRACY ale nie chce być ganiana co tydzień do TYCH URZEDASOW (stan. 18. olsztyn) by WYKZYWAC ze się starają A AN GROSZA N9C SIE NE STARAJA!!!!!!! GNOJA ! ZGNIŁA MNE SKUTECZNIE PO KLKU WIZYTACH miedzysóowami daj do zrozumienia i nawet mowiac o5warcie z mam za duże abicje! SZOK! praca zgonie z wykształceniem i umiejętnościami to wg pani KAROLINKI ze st. 18 to praca nie dla mnie! SKARGA IDZE ALE NIE DO UP-OLSZTYN bo tu nikt nic dlainteresantów nie zrobi dobrze ALE MUSI ISC DP GÓRY takie osoby nie powinny tam pracować!!!!!! POZDRAWIAM ALA

katarzyna z gniezna

2017-11-29 22:18:44

URZEDY PRACY NALEZY ZLIKWIDOWAC ,TO INSTYTUCJA NISZCZACA LUDZI ,UPOKAZAJACA .OSOBY TAM PRACUJACE NIC NIE ROBIA .TAM ISTNIEJE UKLAD , PRACA POD BIURKIEM DLA WYBRANCOW LUB ZA ....

edwart z gniezna

2017-11-29 22:29:42

syn w urzedzie pracy zapisywal sie na wszystkie mozliwe kursy ,szkolenia o ktorych udalo mu sie dowiedziec, panie mowily ze korsy sie nie odbywaja bo starostwo nie ma pieniedzy .po pewnym czasie przypadkiem dowiedzial sie ze szkolenia sie odbywaja dla wybrancow. drugi syn ma ten sam problem jest powtorka sytuacji. oboje urzad nie zaproponowal zadnej pracy oboje maja wyksztalcenie i dobre zawody. ten urzad powinien byc zlikwidowany.

niedowiary

2018-02-22 10:03:00

pup to porażka, kierują mnie na kursy gdzie mam przeciwwskazania wynikające z orzeczenia lekarskiego i to samo robią kierując mnie do pracy. np; choruję na epilepsję, a skierowanie dostaję do pracy jako elektryk n/t po kursie w pup. dużo mógłbym dać przykładów, ale po co ?, czy ktoś się tym w końcu zajmie? wątpię.

RADIOWA-NATALKA@WP.PL

2018-05-15 21:01:26

Ja uważam jako prawnik ze do Ministra Pracy. Albo zrobić to zwykłym listem, a przy odrobinie szczęścia udac sie osobiscie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 10.8.2017

  Kto i kiedy może skorzystać z kasacji, czyli jak złożyć skargę kasacyjną?

  Od lutego 2005 r. obowiązują zupełnie nowe przepisy kodeksu postępowania cywilnego w zakresie kasacji. Została wprowadzona skarga kasacyjna. Kto i od jakiego orzeczenia może wnieść skargę kasacyjną? (...)

 • 18.9.2015

  Wpis od skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego prawo pomocy

  Zgodnie z art. 230 § 1 p.p.s.a. od pism wszczynających postępowanie przed sądem administracyjnym w danej instancji pobiera się wpis stosunkowy lub stały. Zgodnie z art. 230 § 2 p.p.s.a. (...)

 • 11.12.2017

  Nowy, stary rząd

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda powołał Mateusza Morawieckiego na urząd Prezesa Rady Ministrów. Powołał też członków Rady Ministrów. Prezydent odebrał również (...)

 • 17.10.2017

  Kto może otrzymać dodatek aktywizacyjny?

  Dodatek aktywizacyjny to świadczenie przysługujące osobie bezrobotnej zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy i mającej prawo do zasiłku, która podjęła samodzielnie lub w wyniku (...)

 • 2.4.2015

  Odwołanie od decyzji - Jak napisać i w jakim terminie?

  Odwołanie jest środkiem zaskarżenia przysługującym stronie na decyzję wydaną w pierwszej instancji przez organ administracji publicznej, a także inny organ lub podmiot, który na mocy prawa (...)