e-prawnik.pl Porady prawne

skopiowane zdjecia z internetu

Odpowiedzi w temacie ()

Sylwkaa

23.8.2010

Czy ktoś zna się na prawie autorskim dotyczącym obróbki zdjęć? Bo mam pytanie: czy jeśli z czyjejś strony z autorskimi zdjęciami ściągnę zdjęcie, następnie je przerobię i opublikuję na swojej stronie, to czy taka osoba może mnie oskarżyć o to, że bezprawnie posługuję się zdjęciem tej osoby? albo w jakim stopniu musi być to zdjęcie przerobione, aby takie oskarżenie było bezcelowe?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!! Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski & Guzek. (...) czytaj dalej»

  • REFLINKI AMAZON Witam, otóż mam pytanie czy mogę wykorzystywać własną grafike do tworzenia reklam amazona na fanpage'u, podpinając pod nie reflinki. Chciałbym tez od razu zapytać czy moge umieszczać (...) czytaj dalej»

  • Skopiowane zdjęcia z internetu Co mzoe mi grozić, jeśli na aukcji internetowej dodałam nie swoje zdjęcia, a własciciel tych zdjęc napisał mi, iz jeśli ich nie usune to skontaktuje sie ze mna policja? (...) czytaj dalej»

  • Zamieszczanie fotografii w mediach Czy ktoś wie, czy w biuletynie zakładowym bezkarnie i bez pytania osób zainteresowanych, można umieścić np fotografię zakładowej drużyny piłkarskiej? Czy logiczne (...) czytaj dalej»

  • T-Mobile nie działający blueconnect Witam, mam taki problem, dnia .26.09.2012 Podpisalłem umowe na internet mobilny z siecią t-mobile w salonie, juz w 1 dniu internet strasznie wolno działal, dziś (...) czytaj dalej»