Terminy KPA w czasie stanu zagrożenia epidemicznego.

Odpowiedzi w temacie (0)

exeol

19.3.2020

W związku z tym, że mamy stan zagrożenia epidemicznego i w urzędach brakuje bardzo wielu pracowników czy ciągle obowiązują terminy odpowiedzi urzędu zawarte w KPA? Czy jeśli w obecnej sytuacji termin zostanie przekroczony można uznać milczące załatwienie sprawy? Drugi wątek: czy osoby na kwarantannie obowiązują wszelkie terminy administracyjne min np na dostarczenie dokumentów w sprawie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Co z turnusami uzdrowiskowymi?

  W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, uzdrowiska (...)

 • Ważne dla organizacji pozarządowych korzystających ze wsprcia PFRON

  W związku z trudnościami w realizacji zadań zlecanych organizacjom pozarządowym wywołanymi epidemią koronawirusa, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zmienił zasady realizacji (...)

 • Przedłużona wypłata świadczeń ZUS...

  31 marca 2020 r. weszły w życie przepisy, na podstawie których w określonych sytuacjach następuje wydłużenie ważności orzeczeń o niezdolności do pracy lub o niezdolności do samodzielnej (...)

 • Od dziś stan zagrożenia epidemicznego

  Od dziś – w drodze rozporządzenia – w Polsce zostanie wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego zgodnie z ustawą o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń (...)

 • Domy pomocy społecznej w czasie epidemii

  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za pośrednictwem codziennych wideokonferencji z przedstawicielami wojewodów monitoruje m.in. sytuację domów pomocy społecznej.

NA SKÓTY