e-prawnik.pl Porady prawne

umorzenie długu alimentacyjnego

Odpowiedzi w temacie ()

radzik78

19.7.2011

Czy potrzebna jest zgoda byłej żony,żeby spróbować starać się o umorzenie długu alimentacyjnego?? Nie wiem czy w funduszu czy w ZUS to trzeba załatwiać? Czy jest taka możliwość? Jakie warunki trzeba spełnić aby umorzono długi alimentacyjne?


Nie znalazłeś odpowiedzi?

ariadna1

2012-11-19 21:09:46

jak napisać wniosek o umorzenie długu alimentacyjnego?

gostekow

2012-12-08 21:00:30

czy warto wystąpić po uzyskaniu pełnoletnośći o umorzenie długu alimentacyjnego??

talot2

2012-12-17 18:44:16

jak napisać pismo do mops o umorzenie długu alimentacyjnego?

anka

2014-01-13 14:22:30

witam ...gdzie moge napisac pismo o umorzenie długu z funduszu alimentacyjnego...

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • zaległe alimenty - jak je wyegzekwować W 2000r. sąd zasądził od męża alimenty na dzieci. Nigdy dobrowolnie nie zapłacił ani złotówki. Komornik nie mógł ściągać alimentów, bo mąż był (...) czytaj dalej»

 • sprawa o alimenty na matkę Witam!! mam problem mój były mąż płaci alimenty na naszego syna w chwili obecnej nasza sytuacja się zmieniła nie mam pracy czy mogę zażądać od niego alimentów i (...) czytaj dalej»

 • ZUS i zadłużenie Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym zaległości w Zusie obecnie (...) czytaj dalej»

 • Presco atakuje!!! co robić? Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" i sam nie wiem co mam (...) czytaj dalej»

 • Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika Płace na bieżąco ustalone przez sąd alimenty, pomimo tego moja była oddała mnie do komornika, który (...) czytaj dalej»

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport" Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później zadzwoniła (...) czytaj dalej»

 • umożenie alimentów Jestesmy małżeństwem 3 dzieci ,mąż za kawalera mma córke na która ma przeznane alimenty.Jest cięzko, ale płacimy.Nasza najmłodsza córka została skierowana do szkoły integracyjnei (...) czytaj dalej»

 • PRESCO!POMOCY!!! Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe wczoraj dostałam znowu takie samo (...) czytaj dalej»

 • zajęcie alimentów Trzy lata temu przez cztery miesiące przekroczyłam limit dochodu uprawniający do otrzymywania zasiłku alimentacyjnego. Urząd dopatrzył się tego i wydał decyzję o zwrocie nienależnie (...) czytaj dalej»

 • ojciec nieznany a alimenty Witam. Urodziłam córkę, w aktach ma wpisane, że ojciec jest nieznany. To w takim razie czy dostanę jakąś pomoc alimentacyjną od państwa? miałam niedawno rozprawe w (...) czytaj dalej»

 • Kiedy można żądać alimentów od dziadków? Były mąż nie płaci alimentów. Komornik stwierdził, ze dług jest nieściagalny (nie pracuje, złożył oświadczenie, że nic nie ma). Prawda (...) czytaj dalej»

 • Wyłudzenie alimentów Witam, moja sprawa rozwodowa trwa już kilka lat, tymczasowo Sąd zasądził ode mnie alimenty w wysokości 400 zł. Mam zaległości w płaceniu w wysokości około 1300 zł, niestety (...) czytaj dalej»

 • Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy? Witam serdecznie Mój były mąż notorycznie uchyla się od płacenia alimentów na naszych dwóch synów. Sąd przyznał mi alimenty w kwocie 2 x 800 (...) czytaj dalej»

 • błagam o pomoc Dzień dobry nazywam się Bąk Tomasz mam 33 lata i w chwili obecnej jestem u szczytu załamania nerwowego poprzez sytuacje jaka nastała. Zacznę od początku co się stało i dlaczego. Jestem (...) czytaj dalej»

 • Dręczy mnie Ultimo Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc. Wiem, że już takie tematy były poruszane na forum, ale niestety nie do końca wiem co odpisać firmie ultimo. Moje zadłużenie powstało (...) czytaj dalej»