Usunięcie zacieku przez Spódzielnie

Odpowiedzi w temacie (0)

Portowiec1948

2.11.2017

Na zewnątrz do mojego mieszkania przylega odprowadzenie deszczówki. Od kilku lat w dwóch pokojach mam mokre ściany. Oczywiście zgłaszałem wielokrotnie do Spółdzielni. Spółdzielnia podejmowała kilkukrotnie próby naprawy- ostatnio koczy się na tym, że przychodzą "fachowcy" sprawdzą że ściana nadal mokra pobiadolą "... no już nie wiemy co zrobić.." pozaglądają i zostaje z problemem. W styczniu 2016 r. dostałem pieniądze z ubezpieczenia ( było to ubezpieczenie Spółdzielni) na remont wewnątrz, (malowanie). Plama jest żółta i rzuca się grzyb. Jak mogę zmusić spółdzielnie do usunięcia przecieku, czy mogę wynająć formię i rachunkiem obciążyć spółdzielnię, np odliczając sobie od funduszu remontowego? Zbliża się zima, w mieszkaniu jest dwójka malutkich dzieci a grzyb jest zagrożeniem biologicznym i może wywołać poważne powikłania zdrowotne.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.1.2014

  Sprzedaż samochodu firmowego

  Ze względu na usunięcie z ustawy o podatku od towarów i usług definicji \"towarów używanych\" zmieniły się zasady dotyczące opodatkowania podatkiem VAT m.in. przy sprzedaży samochodów (...)

 • 30.5.2017

  Trudniej wyciąć drzewo...

  Nowelizacja ustawy o ochronie przyrody wprowadza przepisy, które będą dawały możliwość weryfikacji, czy wycinka drzew oraz krzewów była przeprowadzona w celach niezwiązanych z działalnością (...)

 • 20.7.2017

  Zakaz propagowania komunizmu

  Nowelizacja ustawy o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej wprowadzi instrumenty prawne, które (...)

 • 24.12.2017

  Poprawa spójności terminologicznej systemu prawnego

  Ustawa o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy spójności terminologicznej systemu prawnego ma celu dokonanie zmian w innych aktach prawnych, dostosowujących terminologię do aktualnego (...)