e-prawnik.pl Porady prawne

Wycinka bez zgody??

Odpowiedzi w temacie (0)

raclawa

31.3.2011

witam, czy będąc użytkownikiem wieczystym mogę wystąpić o zgodę na usunięcie drzew z nieruchomości właściciela ??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • No nie wszystko można od tak sobie wyciąć. Bez zezwolenia można wyciąć drzewo, którego wiek nie przekracza pięciu lat. Można wycinać też drzewa owocowe rosnące na plantacjach, jeżeli chcemy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • No to skoro wymierzyli to chyba się zainteresowali i będzie kara. Ile drzewa miały lat? Chociaz jak średnica była 25 cm to pewnie z 5 na bank. No kara może być, ale jaka to nie wiem. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • sama nie wiem co moze cie bardziej uwalic, czy kradziez z lasów państwowych czy z prywatnej posesji. w tym drugim przypadku wszystko zalezy od tego jak do tego podejdzie osoba której skroiłeś czubek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Mam działkę w dzierżawie od gminy, jakiem mam prawo na wycinke na tym terenie? Są tam drzewa ok 25cm średnicy, czy takie można wycinać, czy trzeba mieć pozwolenie jeśli tak to jakie i od kogo? (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Na działce budowlanej gminy porosły drzewa(brzozy),które zasłaniaja moje solary.Drzewa rosną,są coraz większe -około 50szt. i stanowią problem dla mnie, gdyż zainwestowałem w system solarny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)