e-prawnik.pl Porady prawne

Wypowiedzenie brak szefa

Odpowiedzi w temacie (0)

spiku24

7.10.2021

Witam Mam tydzień okresu wypowiedzenia przy umowie na okres próbny który trwa 2 miesiące. (umowa o prace) Mam zmiany od 7 - 19 i 19 do 7. Chcę złożyć wypowiedzenie w sobotę a mam trzy "nocki". Kierownika/menadżera nie ma w tym czasie, więc jak mogę złożyć wypowiedzenie, żeby była z datą z soboty, kiedy go nie ma ? Można go poinformować mailowo ? Co jeżeli nie ma takiej osoby na miejscu, która może taki dokument otrzymać i podpisać ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam, dostalem wypowiedzenie umowy o prace (na czas okreslony) na pismie nie dostalem powodu wypowiedzenia lecz tylko słownie od prezesa co mu sie nie podoba w mojej pracy i dlaczego jestem zwolniony. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Dostałem wypowiedzenie umowy. Mam umowę na czas nieokreślony. Zatrudniony zostałem w październiku 2013, miałem 2 umowy w ciągłości by dostać trzecią w 2016 roku na czas nieokreślony. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Przez dwa miesiące (marzec, kwiecień) byłam zatrudniona w prywatnym, osiedlowym sklepie na umowę zlecenie (oczywiście podpisaną przez szefa) przedłużaną co miesiąc. Wypłatę, wg umowy, powinnam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Do 10 czerwca 2021r. przebywałam na urlopie macierzyńskim,a następnie do 15 sierpnia 2021r. na urlopie wypoczynkowym. Pierwszego dnia po powrocie do pracy dostałam wypowiedzenie. Poinformowałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wiem, że w takich sprawach specjalizuje się Pan Tomaszczyk z JST z Warszawy. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, jego porady są konkretne i skuteczne. Jesli masz jakieś wątpliwości to na pewno warto (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)