Wyregulowane Alimenty a Bandyckie podejście komornika

Odpowiedzi w temacie (0)

arszot93

24.11.2017

Witam, moja sprawa jest dosyć prosta i chciałbym się dowiedzieć czy nie jestem ofiarą jakiegoś podstępu komorniczego a jeśli tak to jak mogę go uniknąć. Sprawa wygląda następująco, mam komornika sądownego za nie płacenie alimentów, oczywiście wszystko mam nadpłacone wpłacałem poprzez bank na konto dziecka mam dowody wpłaty ale zadłużenie u komornika nadal rośnie. Na samym początku gdy pytałem komornika jak to wygląda to powiedział że wystarczy pokazać dowód wpłaty i nie będzie problemu lecz gdy zadzwoniłem do niego po prawie roku to dowiedziałem się że mam ogromny dług który ciągle rośnie a z którego odbiera %-ty maksymalnej sumy i gdy tym razem wspomniałem o dowodach wpłaty to powiedział że to mi nic nie da i kwota nadal będzie rosła wraz z odsetkami, póki matka dziecka nie potwierdzi wpłaty i tutaj mam dla was prośbę ponieważ nie wiem już co robić, płace alimenty i do tego i tak mi dochodzi jeszcze raz ta suma u komornika + odsetki Co mogę z tym zrobić ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 10.9.2018

  Alimenty na dziecko - komu i na jakich zasadach przysługują?

  Kiedy rodzice muszą płacić alimenty na dzieci?  Alimenty na pełnoletnie dziecko uczące się/nieuczące się Kiedy rodzice są zwolnieni z obowiązku alimentacyjnego Co nie powoduje ustania (...)

 • 2.7.2015

  Odpowiedzialność odszkodowawcza komornika

  Czy w przypadku wyrządzenia szkody przez komornika możemy domagać się za nią odszkodowania? Jeżeli tak to od kogo i na jakich zasadach?

 • 3.2.2005

  Egzekucja świadczeń alimentacyjnych

  Egzekucja świadczeń alimentacyjnych jest egzekucją świadczeń pieniężnych i przeprowadza się ją w sposób typowy dla egzekucji świadczeń alimentacyjnych właśnie. Jednak z racji swojej (...)

 • 14.6.2018

  Jak rozumieć i stosować podejście oparte na ryzyku?

  Zgodnie z RODO, każdy podmiot musi samodzielnie oceniać ryzyko, jakie przetwarzanie danych osobowych może spowodować dla praw i wolności osób, których te dane dotyczą. Dla (...)

 • 3.2.2005

  Egzekucja z rachunków bankowych

  Czym jest rachunek bankowy? Zgodnie z treścią kodeksu cywilnego umowa rachunku bankowego powoduje, iż bank zobowiązuje się względem posiadacz rachunku, na czas oznaczony lub nie oznaczony, do przechowywania (...)