Wysyłka za pobraniem

Odpowiedzi w temacie (0)

eryk096

21.3.2017

Witam. Mam problem z zamówieniem z pewnego sklepu internetowego. Zamówiłem towar na kwotę 1000zł za pobraniem, kurier (pocztex) dostarczył mi towar, ale bez kwoty pobrania. Na ten towar mam fakturę, na której jest napisane, że sposobem płatności za tą fakturę było pobranie. Zapłaciłem kurierowi 30zł, podpisałem papierek odbioru, listonosz wydał mi towar. Minęło kilka dni i sklep zaczął się upominać o swoje pieniądze. Jak rozwiązać ten problem? Musze to zapłacić? Wydaje mi się, że wina leży po stronie tego, kto realizował zamówienie a nie po mojej stronie. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.1.2019

  ZUS wysyła PIT-y

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę ok. 9,5 mln deklaracji podatkowych PIT do wszystkich, którzy w ubiegłym roku pobierali świadczenia z ubezpieczeń społecznych.

 • 24.11.2011

  Oddając krew, możesz skorzystać z ulgi podatkowej

  Osoby, które oddają krew w celu ratowania życia innym powinny wiedzieć, że mają prawo odliczyć od dochodu wartość przekazanej krwi. Odliczenie z tytułu darowizny krwi jest limitowane do (...)

 • 1.12.2014

  Wzrośnie VAT od sprzedaży na Allegro

  Złe wieści dla sprzedających towary drogą wysyłkową płyną z Naczelnego Sądu Administracyjnego. Instytucja uznała, że wysyłka towaru ma wpływ na wartość podatku VAT, a konkretnie, na jego (...)

 • 30.8.2017

  Wszystko gotowe na przywrócenie wieku emerytalnego

  Już 1 października wejdą w życie przepisy przywracające wiek emerytalny do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest przygotowany do sprawnej obsługi (...)

 • 18.3.2017

  Stwierdzanie zgonu i kwalifikacja do transplantacji

  Ustawa o zmianie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz ustawy o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów została ostatecznie przyjęta przez parlament. (...)