Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Odpowiedzi w temacie (3)

jolka37

9.1.2012

witam
szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie sa dostepne?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

paw29

2012-01-09 11:39:05

Podatek można zmniejszyć, m.in. przez: wydatki internetowe, rehabilitacyjne lub przekazane darowizny, korzystając z ulgi na dzieci.

jaczesława

2012-01-09 12:19:15

a gazecie prawnej coś o tym było zdaje sie. tam poszukaj.

Capito

2012-01-13 14:16:00

Na pewno znajdziesz coś na ten temat w nowym poradniku Gazety Prawnej "PIT-y za 2011". Ja póki co czekam, aż mi listonosz przyniesie, więc konkretnej odpowiedzi ci nie podam, ale przypuszczam, że będzie tam coś o tym napisane.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

• 19.5.2012

CIT - Podatek dochodowy od osób prawnych

Podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych obowiązania są bez wezwania składać deklarację o wysokości dochodu (lub straty) osiągniętego od początku roku podatkowego i wpłacać na rachunek (...)

• 24.1.2019

ZUS wysyła PIT-y

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę ok. 9,5 mln deklaracji podatkowych PIT do wszystkich, którzy w ubiegłym roku pobierali świadczenia z ubezpieczeń społecznych.

• 28.1.2019

Ulga na internet w rozliczeniu PIT za 2018 r.

Podatnik, który w roku podatkowym płacił za użytkowanie sieci Internet ma prawo, po spełnieniu dodatkowych warunków, odliczyć od dochodu (przychodu) ponoszone przez siebie z tego tytułu (...)

• 17.5.2018

Straty do odliczenia od dochodu w CIT

O wysokość straty poniesionej w roku podatkowym podatnik może obniżyć dochód w najbliższych kolejno po sobie następujących 5-ciu latach podatkowych, z tym że wysokość obniżenia w którymkolwiek (...)

• 19.12.2007

Ulgi podatkowe 2007 r. - ostatnia chwila, aby skorzystać!

Z roku na rok zmienia się katalog ulg i odliczeń podatkowych w PIT. Jedne ulgi znikają, a zamiast nich pojawiają się zupełnie inne. Stąd w niniejszym opracowaniu przedstawiamy przeglądowo, z jakich (...)