Zmiana punktu 2 w warunkach zabudowy.

Odpowiedzi w temacie (0)

Edyta

5.3.2015

Zmiana punktu 2 w warunkach zabudowy. Witam, kupiłam działkę dla której ustalono następujące warunki zabudowy: 1) linia zabudowy: nieprzekraczalna ? wg ustaleń rysunku zmiany w planie; 2) wysokość zabudowy: dwie kondygnacje i poddasze; 3) maksymalna wysokość kalenicy: 12,0 m; 4) dach stromy o symetrycznym układzie kalenicy i połaci; 5) spadek dachu: w granicach 400 ? 450; 6) maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy działki:0,18; 7) maksymalna intensywność zabudowy działki:0.30; wszystko pieknie ale, punkt 2 nie chciałabym budować kolosa z dwoma piełnymi kondygacjami ! Jak można to zmienić ? Planowałam budowę domku małego z jedną kondygnacją plus poddasze użytkowe. Czy mógłby mi ktoś pomóc. Jestem załamana. Nie chcę domu który wyglądem przypomina stodołę.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.5.2017

  Zwolnienie od opłaty skarbowej w sprawach budownictwa mieszkaniowego

  W dniu 25 kwietnia 2017 roku Minister Finansów wydał interpretację ogólną, która dotyczy stosowania przepisów ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej w (...)

 • 16.3.2009

  Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)

 • 4.3.2017

  Mniej formalności przy budowie

  1 stycznia 2017 r. weszła w życie ustawa z 16 grudnia 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy otoczenia prawnego przedsiębiorców. Ustawa wprowadziła ułatwienia i uproszczenia (...)

 • 22.6.2012

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części wymaga zgłoszenia właściwego organu. Co to jest zmiana sposobu użytkowania? Czy w razie zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego (...)

 • 8.3.2017

  Odległość ściany od granicy działki...

  W przypadku, gdy w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dopuszczono sytuowanie budynku w zabudowie jednorodzinnej, zwróconego ścianą bez otworów okiennych lub drzwiowych (...)