zrywanie znaków komorniczych

Odpowiedzi w temacie (2)

taloon

25.8.2011

Jakie kary są wyznaczone za zerwanie znaków komorniczych? A za usunięcie zajętych przedmiotów? Za co grozi największa kara? Czy chwilowe usunięcie znaków również jest karalne?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

wielewit

2011-08-26 14:40:21

Po zmiani eprzepisów, za zerwanie znaków komorniczych ma grozić do pięciu lat więzienia.

obama

2011-08-26 14:43:19

Należy zapoznać sie z art. 300 § 2 kodeksu karnego

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: