e-prawnik.pl Porady prawne

Zwolnienie dyscyplinarne

Odpowiedzi w temacie ()

Finek

20.11.2018

Dzień dobry, jestem z Łodzi. Kilka dni temu otrzymałam od pracodawcy zwolnienie dyscyplinarne półtorej tygodnia po tym, jak wróciłam z urlopu macierzyńskiego. Wiem, że jest ono bezpodstawne i chciałabym udać się z nim do prawnika znającego się dobrze na prawie pracy. Moglibyście mi kogoś polecić?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

gzxcc_0

2018-12-27 23:38:57

To na pewno się do niego zgłoś - ma bardzo bogatą wiedzę i lata doświadczenia za sobą. Masz rację, lepiej sprawdzać takie rzeczy, bo człowiek może nieźle ugrzęznąć

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • zwolnienie dyscyplinarne Witam, chciałabym zapytać o jeszcze jedną kwestię. Czy opuszczenie kraju (w ważnych powodach, ale nie życiowych) podczas zwolnienia lekarskiego , kiedy zalecane jest leżenie, (...) czytaj dalej»

  • Zwolnienie Dyscyplinarne a l4 Witam wiele wątków czytałem ,jednak żaden z nich ,bynajmniej nie znalazłem nie wyjaśnia dokładnie mojego problemu. W trakcie l4 pracodawca może nas zwolnić ,gdy (...) czytaj dalej»

  • Nagana po okresie wypowiedzenia Witam, dnia 5 września 2015 powiadomiłam pracodawcę o wypowiedzeniu umowy w formie elektronicznej. W poniedziałek 7.09 pracodawca podpisał osobiście moje wypowiedzenie (...) czytaj dalej»

  • Zwolnienie dyscyplinarne Zwolnienie dyscyplinarne Moja sytuacja wyglada nastepujaco. Dwie osoby w firmie twierdza ze czuli ode mnie alkohol, nastepnego dnia poszedlem na zwolnienie i jesten na nim ponad (...) czytaj dalej»

  • Zwolnienie dyscyplinarne Mam umowę na czas nieokreślony przepracowane 27 lat i grozi mi zwolnienie dyscyplinarne. Czy mogę iśc na zwolnienie lekarskie aby nie odebrac zwolnienia dyscyplinarnego - czy (...) czytaj dalej»