e-prawnik.pl Porady prawne

dopuszczalny poziom hałasu

Odpowiedzi w temacie ()

vainte65mn

20.2.2012

czy jeżeli jestem pracownikiem pracujacym umysłowo to jest jakieś prawo które mówi o tym jaki jest poziom hałąsu w miejscu pracy ktory pozwala mi pracowac a w ktorym praca jest nie wskazana lub utrudniona? czy jak poziom jest przekroczony to moge powiedziec ze jest zbyt głosno i w tych warunkahc rpacowac sie ine da?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

wizażysta

2012-02-20 13:04:50

Pomieszczenia do pracy umysłowej wymagającej silnej koncentracji i uwagi, moga mieć 35 dB, dopuszczalnego równoważnego poziomu dźwięku i hałasu przenikającego do pomieszczenia od wszystkich źródeł hałasu łącznie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Jak prawo definiuje ciszę nocną? Jak prawo definiuje ciszę nocną? Cisza nocna służy przede wszystkim zapewnieniu każdemu prawa do wypoczynku, trwa ona od godziny 22 do 6 rano w tym czasie nie (...) czytaj dalej»

  • zakłócanie halasu we wlasnym domu Witam moj syn ma zespół, ćwiczą w garażu na prywatnej posesji(zwykły dom). Pewnego razu przyjechała straż miejska i powiedziała mu ze jak nie skończymą grać (...) czytaj dalej»

  • wypowiedzenie pracy za przyjscie nietrzezwym witam piec dni temu zostalem zwolniony z pracy za przyjscie do pracy w stanie nietrzezwym. dlatego tez mam pytanie czy mam szanse na zmiane art. z 52 poniewaz (...) czytaj dalej»