e-prawnik.pl Porady prawne

Emerytura - czas pracy

Odpowiedzi w temacie ()

dziajek

22.10.2007

Czy wlicza się do emerytury okres pracy z zakładu z którym rozwiązanie umowy nastąpiło poprzez "porzucenie pracy" lub rozwiązanie umowy z winy pracownika tzw. "dyscyplinarne". dzięki za odpowiedź.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Odmowa przyznania renty- co dalej? Witam Moja mama miała wylew w sierpniu 2009 roku, miała sparaliżowaną prawą stronę i do tej pory nie ma sprawnej do końca prawej ręki. Z opinii lekarzy wynika, (...) czytaj dalej»

  • Emerytura-2011 Witam Czy nic się nie zmieniło w kwestii emertów, kórzy postanowili dalej pracować dalej maja obowiązek zwolnienia sie z pracy?Z góry dziekuję za wszelkie informacje (...) czytaj dalej»

  • emerytura Witam Nurtuje mnie jedno pytanie,na które prosiłabym aby mnie oświecić Pięć lat temu przeszłam na emeryturę i wówczas pracowałam.W związku z tym musiałam się zwolnić na 1 dzień.Przyznano (...) czytaj dalej»

  • emerytura ? Jestem kierowcą. Urodziłem sie w 1951 roku. Łącznie mam 41 lat pracy w tym 21 lat pracy jako kierowca samochodów uprzywilejowanych. Kiedy moge przejść na emeryturę? czytaj dalej»

  • Emerytura W maju 2011r skończylam 55 lat i mam przepracowane lacznie 34 lata skladkowe.od 18.07.1988r do chwili obecnej pracuje na pkp.Posiadam zaswiadczenie o pracy w szczegolnych warunkach od dnia 18.07.1988 (...) czytaj dalej»

  • Emerytura Witam Moja znajoma słyszała, że emerytury mają być podwyższone. Czy to prawda? Czy ktos z Państwa wie coś na ten temat? Witam Mam takie pytanie czy muszę odejść na emeryturę (...) czytaj dalej»