Faktura niezgodna z zamowieniem

Odpowiedzi w temacie (0)

Letsgoxd

13.5.2019

Witam, potrzebuję pomocy w pewnej kwestii. Otóż zorganizowaliśmy wyjazd wypoczynkowy do pewnego ośrodka dostaliśmy ofertę co jest zawarte w cenie . Po powrocie i prośbie o wystawienie faktury otrzymaliśmy informację że cena się zwiększy ponieważ pracownica ośrodka popełniła błąd i ich to nie interesuje ale mamy zapłacić. Jak to wygląda mógłby ktoś mi pomóc jak że strony prawnej dodam że prowadzę korespondencję emailowa z ośrodkiem i wszystko łącznie z zamówieniem przez nas usługi oraz informacje ze się pomylili bo nas nie poinformowali musimy więcej zapłacić mam na emailu. My porostu chcemy dostać fakturę na którą się umówiliśmy a nie dodatkowe koszty. Proszę o pomoc pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.6.2013

  Faktura korygująca, nota korygująca, duplikat faktury kiedy wystawiać?

  Faktury korygujące (zwane powszechnie „korektami”) oraz noty korygujące wystawiane są w sytuacjach, które wymagają poprawy zapisów dokonanych fakturami VAT. Rodzaj „korekty” (...)

 • 10.12.2011

  Kiedy można anulować fakturę?

  Kwestia anulowania faktury nie jest uregulowana ani w przepisach ustawy o VAT, ani też w przepisach wykonawczych do niej. Nie oznacza to jednak, że w praktyce podatnicy nie mogą anulować faktury. Możliwość (...)

 • 27.2.2012

  Terminy wystawiania faktur VAT

  Ogólny termin wystawienia faktury jest dość istotny w aspekcie momentu powstania obowiązku podatkowego. Ponieważ obowiązek – w razie wystawienia faktury – powstaje z chwilą jej wystawienia, (...)

 • 17.4.2007

  Jakie faktury wystawiają mali podatnicy VAT?

  Podatnik, który posiada status małego podatnika, może rozliczać się metodą kasową, albo też dokonywać rozliczeń kwartalnych bez stosowania tej metody. Oczywiście mały podatnik może również (...)

 • 24.4.2007

  Jak wystawia się faktury dokumentujące obrót wewnątrzwspólnotowy?

  Faktury unijne, wystawiane przez kontrahentów zagranicznych z tytułu dostawy towaru do Polski, stanowią dla podatnika VAT dokumentację wewnątrzwspólnotowego nabycia towaru. Częstym błędem popełnianym (...)