Fiskalizacja biletów wstępu do parku rozrywki sprzedawanych online

Odpowiedzi w temacie (0)

casiopl

11.6.2018

Witam wszystkich. Mam problem związany z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. z 2017 r. poz. 2454). Park Rozrywki sprzedaje bilety w kasach i sklepie internetowym. Do kwietnia było OK. Bilety sprzedawane online nie były fiskalizowane (załącznik do ustawy pkt.38)- płatności były realizowane poprzez Przelewy24, PayPal. Ale teraz księgowe dopatrzyły się zmiany tych przepisów i każą nam nabijać na kasę każdy bilet. Nie widzę w tym sensu i logiki. Setki biletów dziennie. Cały czas mam dziwne wrażenie, że księgowe źle interpretują to rozporządzenie. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym tematem i może się podzielić? Z góry dziękuję

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 15.7.2017

  Tańsze rozrywki z Kartą Dużej Rodziny...

  Nadeszło lato, czas odpoczynku i rekreacji. Duża rodzina to spore wydatki związane z organizacją czasu wolnego. Jednak z Kartą Dużej Rodziny można sporo zaoszczędzić. W programie uczestniczy wiele (...)

 • 5.4.2018

  Kasy fiskalne online ostatecznie uszczelnią VAT...

  Wprowadzony zostanie nowy rodzaj kas rejestrujących (kas online), które będą wyposażone w funkcję umożliwiającą przekazywanie – w sposób automatyczny i bezpośredni – (...)

 • 19.6.2018

  Wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny

  Rozmaite wydatki można znacząco obniżyć dzięki Karcie Dużej Rodziny, która od początku roku jest dostępna również w wersji elektronicznej.

 • 21.4.2017

  Łatwiej o ulgi dla uczących się polskiego

  Nowa ustawa uprawnia konsula do wydawania bez pobierania opłaty konsularnej dokumentów poświadczających prawo do ulg komunikacyjnych oraz ulgowego wstępu do muzeów i parków narodowych, (...)