Jak założyc firmę?

Odpowiedzi w temacie (2)

-

3.11.2001

Prosze o kolejne kroki przed założeniem małej firmy kilkuosobowej
(kris)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

zibor

2001-11-08 00:31:04

Kilkuosobowa oznacza kilku wspólników, czy pracowników. Jeżeli jest pan tak konkretny we wszystkim, co pan robi, to radzę firmy nie zakładać. Mniej się pan nachodzi.

Jarek467

2015-02-27 09:57:04

Gdyby ktoś miał jeszcze podobne pytania prosze o maila na kontakt.95@o2.pl pozdrawiam.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Jak zarejestrować firmę przez bank?

  Już ponad tysiąc przedsiębiorców skorzystało z możliwości rejestracji firmy za pomocą bankowości elektronicznej. Korzystasz z bankowości elektronicznej i myślisz o założeniu własnej (...)

 • Jak założyć swoją firmę w krajach Unii Europejskiej?

  Od wejścia Polski do Unii Europejskiej każdy polski obywatel ma prawo założyć własne przedsiębiorstwo na terenie Unii. Wiele w tym zakresie zależy od regulacji unijnych, choć nadal nie wolno zapominać (...)

 • Tania pożyczka dla małych firm

  Prowadzisz małą firmę? Szukasz taniego kapitału na inwestycje? Możesz zgłosić się do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) po niskooprocentowaną „Pożyczkę na rozwój”. Nabór (...)

 • Fundusze europejskie na start firmy

  Fundusze europejskie dają wiele możliwości uzyskania dofinansowania na założenie swojej firmy. Jeżeli ktoś ma pomysł na biznes, warto postarać się o środki unijne, które pomogą wystartować. (...)

 • Czy menedżer może rozliczać się jak przedsiębiorca?

  Często zdarza się, że osoba prowadząca własną firmę podejmuje jeszcze dodatkowe zatrudnienie na podstawie kontraktu menedżerskiego. Nasuwa się więc pytanie, czy przedsiębiorca może sam rozliczać (...)

NA SKÓTY