Konto Allegro

Odpowiedzi w temacie (0)

kontoallegrokup

3.3.2011

Witam. Sprzedaje konta na Allegro, daje to możliwość ludziom na nowy start ze swoja sprzedażą, lub tez posiadanie konta zapasowego. W swojej ofercie posiadam rożne konta: konta bez komentarzy: 150zl konta z 10-20 komentarzy: 300zl konta powyzej 100 komentarzy : 700zl Wszystkie konta zostały założone w latach 2006-2009 oraz potwierdzone listem aktywacyjnym, w razie zablokowania konta do 14 dni od zakupu zwracam pieniądze lub oferuje pomoc w ich odblokowaniu. Wiecej informacji na maila. konto.allegro.kup@ gmail.com

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.12.2014

  Wzrośnie VAT od sprzedaży na Allegro

  Złe wieści dla sprzedających towary drogą wysyłkową płyną z Naczelnego Sądu Administracyjnego. Instytucja uznała, że wysyłka towaru ma wpływ na wartość podatku VAT, a konkretnie, na jego (...)

 • 31.1.2019

  Odliczenie wpłat na IKZE w PIT

  Osoby, które w roku podatkowym 2018 dokonywały wpłat na IKZE (indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego), mogą odliczać poniesione przez siebie wydatki od uzyskanego dochodu.

 • 7.8.2019

  Jak odwołać się od decyzji portalu?

  Portal społecznościowy zablokował twoje konto lub usunął wpisy na profilu, a twoja reklamacja nie poskutkowała? Jeśli nie zgadzasz się z decyzją portalu, zgłoś to przez internet - dowiedz się, (...)

 • 16.4.2019

  Środki z OFE trafią na indywidualne konta emerytalne

  Rząd proponuje, by uczestnicy OFE mieli wolny wybór pomiędzy prywatnymi Indywidualnymi Kontami Emerytalnymi, a przekazaniem do ZUS. Środki z OFE będzie można wypłacić jednorazowo lub w ratach, (...)

 • 10.3.2017

  Rusza system monitorowania drogowego przewozu towarów

  To narzędzie do walki z nieuczciwymi podmiotami, które nielegalnie handlują m.in. paliwami płynnymi, olejami roślinnymi, alkoholem całkowicie skażonym oraz suszem tytoniowym lub wyłudzają (...)