Kurs na Taxi

Odpowiedzi w temacie (0)

marcinfiolek1986

17.6.2014

Witam w zeszłym roku zapisałem się na kurs na Taksówkarza zapłaciłem całość pieniędzy i czekałem na odpowiedz kiedy rozpocznie się kurs niestety nie doczekałem się na żadna odpowiedz. Chciałem odebrać pieniądze ale niestety gdzie zgubiłem paragon potwierdzający wpłatę i powiedziano mi ze bez niego nie jest to możliwe mimo że maja w systemie że dokonałem wpłaty posiadam jedynie potwierdzenie zapisu na kurs które wystawiane jest gdy się zapłaci całość moje pytanie brzmi czy jest jakaś szansa żebym odzyskał pieniądze ponieważ z kursu chciałbym juz zrezygnować??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 6.11.2017

  Limity dla podatników prowadzących działalność gospodarczą na 2018 rok

  W oparciu o średni kurs ogłoszonego przez NBP na pierwszy dzień roboczy października roku poprzedzającego rok, czyli na dzień 2 października 2017 r. (1 euro = 4,3137 zł) wyliczone są liczne limity (...)

 • 11.1.2005

  Służba wojskowa studentów

  Służba wojskowa stanowi powszechny, choć nie przez wszystkich oczekiwany i akceptowany obowiązek. W przypadku studentów, obowiązek ten można było wypełnić po studiach. Najnowsza zmiana (...)

 • 6.6.2013

  Przychody i koszty w walutach obcych oraz różnice kursowe

  Niniejszy artykuł ma na celu wskazanie w jaki sposób należy rozliczyć przychody wyrażone w walutach obcych w podatku dochodowym. W artykule wskażemy również jak należy rozliczyć koszty wyrażone (...)

 • 8.8.2007

  Jaki kurs walut przyjąć przy różnicach kursowych?

  Otrzymane przychody i poniesione koszty w walutach obcych przelicza się w zasadzie na złote według kursów średnich z dnia uzyskania przychodu i dnia poniesienia kosztu ogłaszanych przez Narodowy (...)

 • 4.3.2015

  Co tak naprawdę sądy mówią o kredytach w CHF?

  Jak się okazuje, zdrowy rozsądek i krytyczne podejście w sytuacji, gdy media bombardują newsami o końcu trosk „frankowiczów”, okazują się być niezbędne. Zwłaszcza z uwagi na (...)