Leasing ... usliya? Potrzebujesz porady?

Odpowiedzi w temacie (0)

Kochukova

15.6.2012

Mam pytanie: jakie warunki umowy najmu dla firmy (dla transporterów, przyczep)? Jeśli jesteś, że założyciel firmy (co trwa dzierżawę) musi mieć nieruchomości w prywatnej własności (dom, mieszkanie, itp.) lub firmy leasingowe są pod uwagę tylko te właściwości i aktywach firmy? Powinienem określić, że założyciele firmy nie są obywatelami polskimi. Gdzie mogę znaleźć takie informacje? Czy ktoś może być w stanie odpowiedzieć osobiście Natak pytanie? Z poważaniem, Katarzyna

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 14.3.2016

  Na czym polega umowa leasingu i jakie są jej rodzaje?

  Przez umowę leasingu finansujący (czyli np. bank) zobowiązuje się nabyć rzecz od określonego zbywcy, a następnie oddać tą rzecz korzystającemu do używania albo do używania i pobierani pożytków (...)

 • 24.2.2018

  Co to jest leasing?

  Leasing jest rodzajem umowy, a znajduje zastosowanie głównie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jego istota polega na tym, że jedna ze stron umowy (leasingodawca, finansujący) zobowiązuje (...)

 • 8.2.2018

  Umowa leasingu w prawie cywilnym

  W praktyce leasing dzieli się na finansowy (inaczej określany również jako kapitałowy) oraz operacyjny (nazywany też organizacyjnym lub bieżącym). Leasing finansowy zbliżony jest do umowy (...)

 • 3.10.2012

  Opodatkowanie stron umowy leasingu

  Nieniejsza porada przedstawia sposoby ustalania przychodu i podatku w przypadku zawarcia umowy leasingu pomiędzy przedsiębiorcą a firmą leasingową.

 • 12.7.2012

  Na czym polega leasing pracowników?

  Jakie możliwości pozyskiwania pracowników ma pracodawca? Czy musi z pracownikiem podpisywać umowę o pracę nawet wtedy, gdy chce zatrudnić pracowników na krótki czas? Jakie perspektywy (...)