e-prawnik.pl Porady prawne

ludzki

Odpowiedzi w temacie (3)

Marcel alimenty.pl

7.4.2008

[b]Mam pytanie czy sad jest zobowiazany do powiadomienia o wyroku ( wysokosci alimetow do placenia i decyzji) gdybym sam nie zadzwonil to bym nie wiedzial nic,sekretarka powiedzala mi ze on nie musza powiadamiac. Chcialbym wiedziec jak jest? [/b]

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Kasia alimenty.pl

2008-04-15 23:51:35

Marcel sąd musi powiadomić!!!!

agas alimenty.pl

2008-04-16 14:32:39

Pewnie,że musi powiadomić. Powinienes dostac na swój adres zameldowania lub podany do korespondencji odpis wyroku podającego wysokość i sposób płacenia alimentów.

hmm alimenty.pl

2008-04-16 17:42:53

Sad orzeka na sprawie o wysokosci alimentow i sposob placenia ich,masz 7 dni na odwolanie a 21 dni na uprawomocnienie wyroku. Bardzo duzo traca osoby ktore nie stawiaja sie na sprawy,poniewaz sad niema obowiazku informowania osob ktore niestawily sie na rozprawie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • witam, jest taki projekt kapitał ludzki i zastanawiam się gdzie można znaleźć informacje na temat aktualnych szkoleń i kursów i w jakim stopniu sa one dofinansowane z Unii ?? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • I agree! For Ferrari brand headphones, they glimpse great. I could possibly never in my life accomplish that take a look. czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Witam! Pani pozwala przede wszystkim na kontakty córki z ojcem, które bez wątpienia dla córki są potrzebne... Może Pani na początek poprosić męża, aby z córką spotykał się bez obecności (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • TAK JA moge splacac i dobrze rozumiem ze zajmuje sie malom ale jezeli ja niechce alimentow niechce rozwodu bo to wedlug mnie uciekanie od problemow to co mam zrobic a zeby wyciagnac ja od tesciowej to (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)

 • jak najbardziej czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)