Mam pytanie mój mąz został zwolniony warunkowo niestety zrobił głupotę jechał po piwie samochodem

Odpowiedzi w temacie (0)

Klaudia

19.8.2013

Mam pytanie mój mąz został zwolniony warunkowo niestety zrobił głupotę jechał po piwie samochodem i znów trafił do zakładu karnego na 7 miesięcy i moje pytanie brzmi czy naleza mu się przepustki i po jakim czasie bardzo proszę o szybka odpowiedz dziekuje

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.8.2009

  Kiedy może nastąpić warunkowe umorzenie postępowania karnego?

  Aby w sprawach drobniejszych i przy pozytywnej charakterystyce sprawcy nie został on skazany za popełniony czyn, sądy karne często stosują warunkowe umorzenie postępowania karnego. Sąd może warunkowo (...)

 • 3.10.2005

  Przychody pracownika z tytułu podróży służbowych i jazd lokalnych

  W niniejszym artykule omówimy konsekwencje podatkowe używania przez pracownika samochodu (w tym również niebędącego własnością pracodawcy) w celu odbycia podróży służbowej. Chodzi tu o przypadki (...)

 • 10.2.2012

  Podróże w kosztach firmy

  W niniejszym artykule przedstawimy sposób ujęcia wydatków ponoszonych na rzecz pracowników z tytułu używania przez nich samochodów na potrzeby firmy oraz podróży odbywanych przez właściciela (...)

 • 7.3.2018

  „Mój Pojazd” - dowiedz się więcej...

  Dane gromadzone w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0) będą dostępne nie tylko dla urzędników, ale też dla obywateli. Ministerstwo Cyfryzacji w ramach modernizacji (...)

 • 8.5.2014

  Uważaj na umowy zawierane przez telefon

  Coraz częściej przedsiębiorcy otrzymują telefony z ofertami dotyczącymi ich działalności gospodarczej. Po jakimś czasie są zaskoczeni, że dostali fakturę o zapłatę za coś, czego przecież (...)