Nagła zmiana grafiku

Odpowiedzi w temacie (0)

Bdghjkptw

8.4.2018

Witam serdecznie. Moje pytanie brzmi czy mozna z dnia na dzień zmienić pracownikowi grafik ? Pracuje w systemie równoważnym do 12 h w galerii handlowej (sklep sieciówka). Przez dwa dni (2x12 h) nie bylo mnie w pracy z powodu choroby i l4. Moim koleżanką kierowniczka dołożyła do grafiku po kilka godzin-nikt w dniu swoim wolnym za mnie do pracy nie przyszedł. Kolezanka poinformowała mnie, ze MOJ grafik sie zmienił, i z tego powodu ze poszłam na l4 mam zupełnie inaczej ułożone dni i w dniach kiedy mialam miec wolne- pracuje i odwrotnie. Wydaje mi sie, że po to dostaje grafik na poczatku miesiaca, zeby dostosować moje prywatne rzeczy do moich wolnych dni a kierowniczka z zemsty, że poszłam na l4 ingeruje w moje wolne dni. Czy moge sie nie zgodzic ze zmianami ? Czy moge nie podpisać grafiku ? Zaznaczę, że w regulaminie firmy nie ma nic takiego, że ?kierownik moze sto razy w miesiącu zmieniać grafik bo tak?. Prosze o odpowiedz, wszystkie odpowiedzi na forum dotyczą kilku lat wstecz.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.3.2017

  Uchylenie lub zmiana prawomocnej decyzji ZUS

  Ustawa o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw – przyjęta przez parlament - określa zasady weryfikacji decyzji (...)

 • 2.8.2018

  Zmiana terminów przedawnienia roszczeń

  Chcąc dochodzić naszych roszczeń zawsze musimy pamiętać o terminach przedawnienia. Jest to istotne, albowiem upływ terminu przedawnienia, może spowodować wyłączenie możliwości dochodzenia przed (...)

 • 12.8.2018

  Prawo prasowe zaktualizowane

  Nowelizacja Prawa prasowego, w odpowiedzi na wniesioną do Sejmu petycję, dostosowuje archaiczne przepisy do aktualnego stanu prawnego. Rozszerza ona m.in. prawo do udzielania informacji prasie na osoby (...)

 • 22.6.2012

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części wymaga zgłoszenia właściwego organu. Co to jest zmiana sposobu użytkowania? Czy w razie zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego (...)

 • 30.5.2017

  Będą wyświetlacze czasu na sygnalizatorach świetlnych

  Zarządcy ruchu będą mogli instalować wyświetlacze odmierzające czas do zmiany świateł. Taką zmianę przewiduje podpisane przez ministra Mariusza Błaszczaka oraz Andrzeja Adamczyka, ministra infrastruktury (...)