odmowa wypłaty odszkodowania PZU

Odpowiedzi w temacie (2)

izawadzka

7.12.2017

Witam, sprawa wyglada następująco, pod koniec września wraz z chłopakiem mieliśmy kolizje drogowa, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, została zawiadomiona policja, która znalazła tablicę rejestracyjna sprawcy wszystko zostało zgłoszone, spisany protokół i mieliśmy czekać na rozwój sytuacji po miesiącu udaliśmy się na komisariat, na którym poinformowano nas, ze został odnaleziony właściciel pojazdu, odmówił wskazania osoby kierującej w momencie kolizji i wziął mandat i punkty karne na siebie w tym momencie PZU nie chce wypłacić nam odszkodowania z tego tytułu, ze nie odnaleziono sprawcy wypadku, tylko samego właściciela... i teraz pytanie brzmi co możemy zrobić w tej sytuacji? czy należy nam się odszkodowanie i jeśli tak to jak o nie zawalczyć? rzeczoznawca z PZU wycenił samochód jako szkodę całkowita... dziękuje z góry za pomoc!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

karolina

2017-12-13 11:44:15

Witam z checia dowiedzialabym sie rowniez czegos w tej kwestii u mnie rowniez uciekla z miejsca wypadku i tez mam problem z ubezpieczycielem :(

ewka

2018-05-30 23:30:29

Myślę, że może Tobie pomóc Europejskie Centrum Odszkodowań. Zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań z oc sprawców wypadku.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY