Odwołanie wypowiedzenia umowy o pracę
Odpowiedzi w temacie (0)

Na początku lipca otrzymałam od pracodawcy wypowiedzenie z zachowaniem 1-mies. okresu, tydzień później udałam się na rozmowie w efekcie której pracodawca zgodził się zmienić tryb rozwiązania umowy o pracę na porozumienie stron. Aktualnie czekam na dokumenty, nie udało mi się ustalić szczegółów porozumienia, ponieważ osoba, z którą rozmawiałam spieszyła się na kolejne spotkanie. Czy jeśli podpiszę porozumienie stron np. 23/07, to może w nim być zawarta informacja, że zaległy urlop wykorzystałam w dniach 6-16.07? Jakie są konsekwencje odwołania takiego oświadczenia woli? Czy podpiszę porozumienie z dniem, w którym otrzymałam tamto wypowiedzenie?
Nie znalazłeś odpowiedzi?
DODAJ POST W TEMACIE
Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!
Potrzebujesz porady prawnej?
PODOBNE TEMATY NA FORUM
-
Wypowiedzenie warunków umowy - opinia zwiazków zawodowych
przez: jasiu60 | 2006.7.11 14:44:11
Konkretny problem. Pracownik otrzymuje wyjątkowo niekorzystne wypowiedzenie warunków umowy o pracę. Nie przyjmuje warunków wypowiedzenia, co skutkuje rozwiązaniem umowy o pracę po okresie wypowiedzenia. (...) czytaj dalej»
-
Okresy wypowiedzenia umowy o pracę
przez: magnet | 2012.5.17 12:0:44
I co w związku z tym? czytaj dalej»
-
rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia?
przez: magnet | 2012.5.17 11:59:52
Czy pracę stracił z dnia na dzień? czytaj dalej»
-
od jakiej daty liczyć okres wypowiedzenia umowy o pracę
przez: turek16 | 2018.9.17 14:58:5
witam, niemiecki pracodawca wypowiedział ze mną umowę o pracę listownie (pocztą) w czasie mojego przebywania na zwolnieniu lekarskim. Data jaka pierwotnie widniała, był to 22.08.2018 r . Listu (...) czytaj dalej»
-
spóźnione wynagrodzenie a wypowiedzenie
przez: eviltata | 2005.3.29 20:4:26
Witam ! Mój pracodawca notorycznie od paru miesięcy wypłaca mi wynagrodzenie po terminie określonym w umowie o pracę. Czy takie postępowanie pracodawcy może być uzasadnieniem wypowiedzenia mu, (...) czytaj dalej»
ZOBACZ TAKŻE:
-
11.10.2018
Okres wypowiedzenia - Ile wynosi i kiedy możliwe jest skrócenie okresu wypowiedzenia?
Regulacje Kodeksu pracy przewidują zasadniczo dwa wypadki, których możliwe jest skrócenie okresu wypowiedzenia. Pierwszy wynika z art. 36 § 6 k.p., zgodnie z którym strony mogą (...)
-
18.4.2017
Porzucenie pracy - Jakie są konsekwencje porzucenia pracy?
Obecnie porzucenie pracy nie jest w sposób szczególny uregulowane w polskim systemie prawnym jednak porzucenie pracy stanowi ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych, (...)
-
4.1.2017
Świadectwo pracy (zmiany od 2017) - treść, tryb wydawania i prostowania, sposób wypełniania
Pracodawca wydaje świadectwo pracy bezpośrednio pracownikowi albo osobie upoważnionej przez pracownika na piśmie. Jaka powinna być treść świadectwa pracy? Co pracodawca ma obowiązek wpisać w (...)
-
12.9.2018
Wypowiedzenie umowy o pracę - wszystko, co musisz wiedzieć
Tematem artykułu jest zagadnienie wypowiedzenia i rozwiązania umowy o pracę oraz wskazanie przykładowych błędów, jakie w tych sytuacjach popełniają strony stosunku pracy. Omówione (...)
-
18.9.2018
Umowa zlecenie - Co musisz wiedzieć o umowie zlecenie
Z tego tekstu dowiesz się, czym umowa zlecenie różni się od umowy o dzieło. Czy zlecenie obejmuje wyłącznie dokonywanie czynności prawnych? Czy w każdym czasie możesz wypowiedzieć umowę (...)