OFE jakie zmiany od nowego roku

Odpowiedzi w temacie (1)

marzena 23

30.11.2010

Witam Jakie zmieny nastąpią jeśli chodzi o otwary fundusz emerytalny w nowym roku?Czego sie spodziewać?Z góry dziękuję

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mrozowskim

2010-12-01 00:39:20

Jest całkiem możliwe, że nasz rząd położy łapę na naszych oszczędnościach i lekką ręką wyda na utrzymanie pseudorencistów, którzy wyłudzili świadczenia z ZUS, kolejna część zostanie rozdana na pseudorolników, emerytury mundurowe i podobne chore przywileje, a jak my wejdziemy w wiek emerytalny, to dostaniemy zawiadomienie z ZUS, że mamy negatywny kapitał i musimy jeszcze coś dopłacić, żeby Państwo nie zbankrutowało. Jak sami sobie nie odłożymy pieniędzy na emeryturę, to będziemy pracować do śmierci.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 29.12.2018

  Ograniczenia handlu w 2019 roku

  Wraz z początkiem nowego roku czekają nas zmiany w ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni. Wkrótce zakupy będzie można robić tylko w ostatnią (...)

 • 23.2.2018

  Wymiana walut bez kas?

  Ministerstwo Finansów pracuje nad zmianami w zakresie stosowania kas fiskalnych w kantorach. Projektowane zmiany przewidują zwolnienie podmiotów prowadzących działalność w (...)

 • 26.3.2008

  Spółka komandytowa - Zasady funkcjonowania spółki komandytowej

  Jeżeli posiadasz czas, umiejętności oraz pomysł na zrealizowanie danego przedsięwzięcia a Twój znajomy posiada kapitał który chciałby korzystnie ulokować to wówczas możecie (...)

 • 8.9.2018

  Kto otrzyma nowe paszporty?

  Wszyscy, którzy od 5 listopada br. będą składali wnioski o wydanie paszportu, otrzymają dokument według nowego wzoru. Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą (...)

 • 9.12.2004

  Przejść rozmowę kwalifikacyjną

  Wielu doradców personalnych narzeka, że kandydaci na pytania odpowiadają tylko „tak” lub „nie” a nie pełnymi wypowiedziami. Nie podają też konkretnych przykładów (...)