Problem teściów z byłą synowa. ...proszę pilnie pomóżcie

Odpowiedzi w temacie (2)

anetkka86

16.5.2016

Witam. Mam pilne i ważne pytańie. Chce pomóc tesciom bo mają problem z byłą synowa. Szwagier z zona mieli mieszkanie na kredyt hipoteczny. Zyrantami byli tewciowie. Szwagier z zona spalacali kredyt przez ok rok po czym razem z treściami podpisali aneks do umowy ze będą spłacać tesciowie. I to im przez 9 lat pobierali ratę kredytu. Szwagier z zona się rozwiedli a mieszkanie poszło na sprzedaż. Na początku była synowa zgodziła się ze odda swoją część z mieszkania która dostanie po spłacie kredytu tesciom jako że oni splacali mieszkanie. Teraz kiedy ma dostać do ręki pieniądze powiedziała że nic nie da bo jej się należy. Nigdy nie dołożyła złotówki do mieszkania nie robiła żadnych opłat. I tu moje pytanie. Jak ugryźć kwestie poZwu o bezpodstawne wzbogacenie. Czy jest szansa ze będzie musiała zwrócić część pieniędzy które teściowej splacali w ich imieniu za mieszkanie. Proszę o pilną odpowiedz bo sprawę musimy szybko załatwić.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

andrzej82

2016-05-17 10:07:57

Najlepiej spotkać się z specjalistą w cztery oczy, przez internet może nie udać się tego załatwić od tak. Nigdy nie jest się pewnym ktoś doradza- a może to być ktoś kto za bardzo nie zna się na rzeczy :) Z mojej strony polecę kontakt z kancelarią dzięki której udało mi się wywalczyć swoje. Chodziło o rozwód, ale zespół to specjaliści różnych dziedzin z tego co widzę na ich stronie. Są bardzo sympatycznymi i z pewności tobie pomogą :) http://www.kancelaria-csp.pl

OchockiJulian

2016-05-27 18:07:04

Najbezpieczniej jest porozmawiać z prawnikiem, ale porada nie musi wiązać się wysokimi kosztami czy umawianiem się w kancelarii. Czasami potrzebne informacje łatwo uzyskać można przez internet na takich stronach jak http://prawnik-poradyonline.pl

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

  • 11.8.2009

    Sprawa w Szamotułach - wyjątek czy reguła?

    Rozmowa z Radosławem Konca, radcą prawnym z kancelarii w Warszawie o postanowieniu Sądu rejonowego w Szamotułach dotyczącym odebrania matce nowo narodzonego dziecka.

  • 20.2.2017

    Kiedy trzeba zapłacić podatek od spadku?

    Otrzymanie spadku co do zasady objęte jest obowiązkiem podatkowym. Podatek ten reguluje  ustawa z dnia 23 lipca 1983 r. o podatku od spadków i  darowizn. Ustawodawca przewiduje jednak (...)

  • 13.10.2014

    Nowa ustawa o VAT wciąż sprawia problemy

    Zmiany w ustawie o VAT wciąż przysparzają problemów przedsiębiorcom. Od ich wprowadzenia minęło już sporo czasu, jednak nie wszyscy zainteresowani radzą sobie z ich właściwa interpretacją. (...)

  • 28.4.2017

    Jaki podatek od czynności cywilnoprawnych trzeba zapłacić od pożyczki?

    Zgodnie z art. 1 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych opodatkowaniu tym podatkiem podlegają między innymi umowy pożyczki pieniędzy lub rzeczy oznaczonych tylko co (...)

  • 13.1.2018

    Pokrywanie kosztów postępowania w sprawach o wykroczenia

    Znowelizowano Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia oraz niektórych innych ustaw. Nowelizacja rozwiązuje problem związany z pokrywaniem należności świadków, biegłych i tłumaczy (...)