Problem z najemcą PILNE
Odpowiedzi w temacie (0)

Najemcy wygasła umowa najmu 3 miesiące temu, tydzień temu się wyprowadził i umówione było spotkanie na oddanie mieszkania, gdy w umówiony dzień przyszedłem na spotkanie w mieszkaniu nie było najemcy tylko rodzice najemcy i oświadczyli mi że z mieszkania nie wyprowadzą (obecnie najemca nie mieszka w mieszkaniu tylko jego rodzice). Co mogę zrobić w tej sytuacji
Nie znalazłeś odpowiedzi?
DODAJ POST W TEMACIE
Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!
Potrzebujesz porady prawnej?
PODOBNE TEMATY NA FORUM
-
BARSDO PILNE Najem mieszkania komunalnego po śmierci głównego najemcy
przez: | 2009.4.20 18:52:32
z tego co wiem to wnuki nie dziedzicza takich mieszkan,tylko dzieci czytaj dalej»
-
Czy partycypant może byc najemcą ?
przez: Zuza | 2013.2.7 23:12:25
Czy partycypant może byc najemcą ? Jestem najemcą mieszkania w TBS od 2001. Partycypantem jest rodzic,który posiada też wskazanego następcę. Czy jest możliwa kontynuacja najmu przy cesji partycypacji (...) czytaj dalej»
-
Mam problem, mieszkam razem z bratem w mieszkaniu Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, głównym najemcą
przez: Monia | 2012.1.3 20:49:10
Mam problem, mieszkam razem z bratem w mieszkaniu Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, głównym najemcą był mój Tato,kóry zmarł w grudniu. Teraz Wojskowa Agencja Mieszkaniowa najprawdopodobniej odmówi (...) czytaj dalej»
-
przez: - | 2004.8.1 0:0:0
mam taki problem ja mam mieszkanie z gminy jestem najemcą,maż ma mieszkanie z gminy i jest najemcą,problem polega na tym iż tego roku zawarlismy związek małżenski i chcieliśmy te mieszkanie połączyc (...) czytaj dalej»
-
przez: mica86 | 2010.12.11 16:35:59
potrzebuje świadectwo ukonczenia licencjatu. konkretny kierunek i szkola. kto pomoze? PILNE mica86@interia.pl czytaj dalej»