problem z regulaminem online

Odpowiedzi w temacie (0)

TlustyTrzmiel

12.7.2018

Dzień dobry, mam taką oto wątpliwość - kupiłem na pewnej stronie bilety na zlot. Z bardzo przykrych przyczyn osobistych nie mogłem w nim uczestniczyć. Organizator polecił mi skontaktować się z firmą obsługującą sprzedaż biletów, która odmówiła zwrotu, powołując się na regulamin swojej firmy. Na stronie organizatora wydarzenia nie znalazłem ani regulaminu, ani linku do firmy, ani też nie zaakceptowałem owego regulaminu podczas zakupu biletu, bo po prostu takiego okienka nie było. O istnieniu firmy obsługującej sprzedaż biletów dowiedziałem się dopiero dzięki organizatorowi, choć po prawdzie, na stronie wydarzenia istnieje wzmianka: "sprzedaż przez xxx". Nawet wcześniej tego nie widziałem. Pytanie brzmi - czy w tej sytuacji odmowa reklamacji jest podstawna? Czy to legalne; przecież w tym regulaminie mogłem im oddać cokolwiek, nawet o tym nie wiedząc... Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że nie dubluje.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 5.4.2018

  Kasy fiskalne online ostatecznie uszczelnią VAT...

  Wprowadzony zostanie nowy rodzaj kas rejestrujących (kas online), które będą wyposażone w funkcję umożliwiającą przekazywanie – w sposób automatyczny i bezpośredni – (...)

 • 27.8.2018

  Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył przykrych następstw zakłócania ciszy nocnej. Nasz spokojny sen wpływa na sprawne funkcjonowanie organizmu za dnia, dlatego (...)

 • 26.4.2017

  Sprawdź swoje punkty karne on-line

  Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. E-usługa jest dostępna za darmo na portalu Obywatel.gov.pl. Aby z niej skorzystać, (...)

 • 26.4.2018

  Jeden login

  Rada Ministrów przyjęła tzw. ustawę węzłową. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego loginu/identyfikatora, który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych (...)