e-prawnik.pl Porady prawne

renta po zmarłym ojcu

Odpowiedzi w temacie (0)

waldek12

9.8.2010

Witam Czy w przypadku gdy się ożenię to przepada mi renta po zmarłym ojcu? z góry dziękuję za odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam Mam takie pytanie dostaje rentę po zmarłym ojcu chcę zacząć pracować i ile muszę zarabiać, aby tej renty nie stracić?Czy ogólnie jset tak,że jak znacznę jakąkolwiek pracę to renta (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Fantastyczny kraj!!! Renty i emerytury są ze składek ciężko pracujących ludzi. Potem ci ciężko pracujący ludzie dostają jakieś nędzne grosze, bo w siedzibie ZUS konieczne były marmurowe posadzki, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Ale miałem taką podobną sytuację z moją córką ktora przez pół roku się nie uczyła i myślała że jest ok,a wiec Zus któregoś dnia przysłał jej 2500zl -razem z odsetkami do zwrotu-takie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 4 odpowiedzi)

 • Renta rodzinna a praca za granicą Witam, uczę się i pobieram rente rodzinna po zmarłym ojcu. Renta przysługuje mi do konca sierpnia tego roku. Otrzymałam oferte pracy w Holandii i chciałabym wyjechać (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam takie pytanie moja córka otrzymuje rentę po zmarłym ojcu i może ona zacząć teraz prace na umowę zlecenie tylko nie wiemy czy w takim przypadku straci rentę po ojcu?Z góry dziękuję (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)