ja rozwiązać umowe najmu od razu mimo 3 msc okresu wypowiedzenia

Odpowiedzi w temacie (11)

MalaMi1228

1.8.2018

Witam serdecznie, Mam pytanie dotyczące wypowiedzenia umowy najmu. Wynajem niecały miesiąc temu mieszkanie, umowę podpisaliśmy na czas nieokreślony ale teraz w między czasie okazało się że dostałam swój wyczekany przydział na swoje własne mieszkanie. Jeśli się na nie nie zdecyduje to poprostu przepadnie. Jak teraz wypowiedzieć umowę najmu żeby nie być za bardzo stratnym. Niby w umowie mam zapis o 3 msc okresie wypowiedzenia ale nie chce płacić za wynajem mieszkania skoro dostałam swoje. Jak to ugryźć i co zrobić? Czy właściciele zwrócą mi wpłacona kaucję czy będą robić jakieś problemy?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Donkeykong

2018-08-25 08:46:52

Proponuje Panu zgłosić się do pani mecenas Izabeli Kontek. Jest to ktoś solidny i specjalizujący sie w tej dziedzinie. Świetnie daje sobie radę w sprawach dotyczących najmu - ma zapał do pracy i bardzo chce pomóc osobie, tóra się do niej zgłasza. BYłem u niej na konsultacji w podobnej sprawie i bardzo jasno i klarownie mi wszystko wytłumaczyła i wyjaśniła

Lolek4

2018-08-31 18:51:42

A słyszałeś o Igorze Klimkowskim? Umów się do niego na poradę, na pewno pomoże Ci w tej sprawie. Jego nr to 600 365 228 - jest to bardzo rzeczowa osoba, z dużym doświadczeniem w prawie budowlanym

PanBednarek

2018-09-27 20:23:05

Witam, mam bardzo podobny problem i myślałem nad pójściem z tym do mecenas Izabeli Kontek. Słyszałem o niej już bardzo wiele dobrego - wasze komentarze tylko to potwierdzają, ale zastanawiam się jeszcze jak to wszystko wygląda od strony finansowej. Drogo jest? Wiem, że Ci najlepsi adwokaci, jak Pani Iza, swoje kosztują, ale zastanawiam się o jakiej kwocie mniej więcej mowa. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Brudzinski

2018-09-29 11:12:43

Dołączam się do pytania. Kwestia cen jest dla mnie bardzo istotna. Zależy mi na tym by umówić się do współpracownika Pani Kontek - do Pana Klimkowskiego, ale mimo, że wiem, że to świetny adwokat, boję się, że mnie na niego nie będzie stać. Choć nawet gdyby było u niego trochę drożej niż u konkurencji pewnie warto dopłacić i mieć zapewnioną pomoc naprawdę sprawdzonego specjalisty, a nie ble kogo...

Wawrzonek

2018-09-30 13:08:11

O, mecenas Izabela Kontek to świetny wybór! Myślę, że ona spokojnie poradzi sobie z tego typu sprawą - jeśli chodzi o prawo mieszkaniowe to jedna z najlepszych specjalistek w Łodzi. Co do cen to w kancelarii nie jest tak drogo. Z autopsji mogę powiedzieć, że ja za prawnika na takim poziomie byłbym w stanie wydać o wiele wiele więcej niż faktycznie musiałem. Pomoc prawna moim zdaniem warta każdej ceny.

DarekJozwiak

2018-10-15 11:28:21

U Pani Izabeli Kontek również byłem i szczerze polecam. Młoda zdolna prawniczka - w odróżnieniu od starszych kolegów z zawodu widać, że Pani Izie zależy na pomocy drugiej osobie i na rozwijaniu swoich kompetencji, a nie tylko na pieniądzach... Postawa niestety bardzo żadka wśród dzisiejszych prawników i naprawdę moim zdaniem godna podziwu.

JolaJolieta

2018-10-19 12:04:30

Żartujesz z tymi cenami? Mecenas Klimkowski to chyba jeden z tańszych prawników w Łodzi, a przy tym naprawdę wie co i jak. Moim zdaniem zdecydowanie warto się do niego umówić, bo pomoc prawna na takim poziomie mogłaby kosztować dużo dużo więcej.

Samarama

2018-11-07 09:24:58

Polecam tą kancelarie http://www.lexpertgroup.pl/#/main#welcome pracuje tam świetna prawniczka - Pani Izabelę Kontek. Myślę, że w sprawie takiej jak ta Twoja może wystarczyć konsultacja prawna, a Pani mecenas naprawdę zna się na rzeczy, a przy tym ma bardzo niskie ceny. Za taką konsultacje zapłacisz pewnie koło stu złoty i tyle - szybko, a przy tym dużo taniej niż u większości Łódzkich prawników. Sama byłam w zeszłym miesiącu na takiej konsultacji u Pani Kontek i bardzo sobie chwale .

witold1989

2018-11-15 09:43:49

Panią Izabelę Kontek też mogę szczerze wszystkim polecić. Jedna z niewielu znanych mi prawniczek, która zawsze angażuje się w stu procentach by pomóc klientowi :) Naprawdę bardzo energiczna i miła osoba - ja pamietam, że za pierwszym razem jak do niej szedłem byłem mega zestresowany, a wystarczyło, że zacząłem z nią rozmawiać, a cały stres gdzieś zniknął.

Fizzy

2018-12-02 16:42:34

hej, słyszałem już wcześniej z jednego źródła o panu Klimkowskim, a mam małe problemy związane z wynajmowanym lokatorom mieszkaniem. Myślicie, że może mi sprawnie w tym pomóc? Chciałbym jak najszybciej zakończyć tę sprawę.

Batata

2018-12-03 22:18:39

Byłam niedawno u pani Kontek w sprawie porady prawnej - bardzo miła osoba, widać, ze z dużą wiedzą w swojej dziedzinie. Konkretna, wygadana, ale też potrafi słuchać. Dzięki niej moja sprawa poszła do przodu

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: