e-prawnik.pl Porady prawne

Sprawa o nękanie psychiczne przez ojca

Odpowiedzi w temacie ()

Paulina08k

31.1.2013

Potrzebuje pomocy. Chcę ostarżyć ojca o nękanie psychiczne nie bardzo wiem gdzie sie udać od czego zacząć. Moja sytuacja jest naprawdę dość przygnębiająca. Mam 19 lat i wiem że moge coś zrobić w tej sprawie wieć chcę działać. Mam dośc ciągłych wyzwisk, awantur a po za tym to wszystko wpływa na moje wyniki w nauce. Jestem osoba rozsądną i chcę coś w życiu osiągnąć... nie pozwole by cały czas ktoś mi mówił ze jestem nikim.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

radcaprawny8

2013-02-01 09:33:55

Szanowny Panie. Pomogę rozwiązać każdy problem prawny. Pomoc prawna 0zł, 533-952-710, Jesteśmy z Krakowa ale pomagamy w całej Polsce,

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Ograniczenie władzy rodzicielskiej Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy razem, ale (...) czytaj dalej»

  • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!! Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...) czytaj dalej»

  • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...) czytaj dalej»

  • Dręczy mnie Ultimo Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc. Wiem, że już takie tematy były poruszane na forum, ale niestety nie do końca wiem co odpisać firmie ultimo. Moje zadłużenie powstało (...) czytaj dalej»

  • prawa do dziecka Witam! Mój problem przedstawia się następująco, mam rocznego synka i zyjemy a raczej zylismy z jego ojcem bez slubu. Tatuś mojego dziecka jest skrajnie nieodpowiedzialnym czlowiekiem (...) czytaj dalej»