Temperatura i wilgotnosc

Odpowiedzi w temacie (0)

boliwero

19.12.2018

Witajcie, Jakiś czas temu zakupiłem drukarki wielkoformatowe, Chciałbym rozpocząć działalność. Żeby pracowały prawidłowo musi być zachowana prawidłowa temperatura i wilgotność, która będzie zależała od właściciela lokalu. Zakupiłem https://sklep.bio-space.pl/produkty/urzadzenia-pomiarowe,2,352?pageId=2 i teraz pytanie czy jeżeli warunki nie będą spełnione przez właściciela mogę go pociągnąć do odpowiedzialności, jeżeli na umowie najmu zadeklaruje się że takie utrzyma?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 19.6.2018

  Praca w upale

  W czasie upałów na pracodawcy spoczywają dodatkowe obowiązki. Pracodawca ma bowiem przede wszystkim obowiązek organizowania pracy w sposób zmniejszający jej uciążliwość.

 • 19.5.2017

  Jakie ogrzewanie i wentylację należy zapewnić w pomieszczeniach pracy?

  Pomieszczenia pracy i ich wyposażenie powinny zapewniać pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. W szczególności w pomieszczeniach pracy należy zapewnić oświetlenie naturalne i (...)

 • 13.11.2018

  BHP przy obsłudze żurawi

  Rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy obsłudze żurawi wieżowych i szybkomontujących zostało podpisane. Nowe przepisy powstały przy ścisłej współpracy ze stroną (...)

 • 14.4.2017

  Jakie warunki BHP powinny spełniać obiekty budowlane i teren zakładu pracy?

  Przepisy BHP nakładają mnóstwo obowiązków na pracodawcę dotyczących zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków pracy. W niniejszym artykule omówiono wymogi BHP, jakie (...)

 • 14.8.2017

  Miasta będą adaptowane do zmian klimatu

  44 polskie miasta we współpracy z Ministerstwem Środowiska biorą udział w projekcie, którego celem jest przystosowanie miast do obserwowanych i prognozowanych zmian klimatu. W polskich (...)