ŚWIADCZENIE PRZEDEMERYTALNE A NAGRODA JUBILEUSZOWA

Odpowiedzi w temacie (1)

Pawel81

6.9.2006

Chciałbym się dowiedzieć czy okres pobierania świdczenia przedemerytalnego wliczany jest do okresu pracy za który przysługuje nagroda jubileuszowa?Nadmieniam ,że zakład pracy wyplaca nagrody jubileuszowe w oparciu o ogólne przepisy.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ELA

2006-09-07 12:20:00

OKRES PRZEBYWANIA NA ZASIŁKU PRZEDEMERYTALNYM JEST OKRESEM NIE ŚWIADCZENIA PRACY.SPRAWY ZALICZANIA POSZCZEGÓLNYCH OKRESÓW SĄ ZAZWYCZAJ REGULOWANE W REGULAMINACH PRACY CZY ZAKŁADOWYCH ZBIOROWYCH UKŁADACH PRACY.JED NAK OKRES NIE ŚWIADCZENIA PRACY JAK WYŻEJ / OPRÓCZ CZASU POBIERANIA ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH/ NIE WCHODZI DO STAŻU PRACY A JEDYNIE JAKO OKRES NIESKŁADKOWY DO CELÓW EMERYTALNO - RENTOWYCH.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.3.2007

  Jaki dodatek otrzymają emeryci i renciści?

  Ustawa z dnia 16 lutego 2007 r. o zmianie ustawy o dodatku pieniężnym dla emerytów, rencistów i osób pobierających świadczenie przedemerytalne albo zasiłek przedemerytalny oraz niektórych innych (...)

 • 24.9.2018

  Renta rodzinna - czym jest renta rodzinna i komu przysługuje?

  Czym jest renta rodzinna i komu przysługuje ? Renta rodzinna jest świadczeniem przysługującym uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury (...)

 • 26.4.2019

  Kto otrzyma jednorazowe świadczenie pieniężne?

  W maju 2019 r. , na podstawie ustawy z 4 kwietnia 2019 r., ZUS wypłaci jednorazowe świadczenie pieniężne emerytom, rencistom oraz innym osobom, którym wypłaca świadczenia określone w tej (...)

 • 23.7.2010

  Przedłużenie zasiłku chorobowego

  Zdarza się, że pracownik zapadnie na chorobę szczególnie długotrwałą i poważną, a okres trwania niezdolności do pracy takiego pracownika będzie dłuższy od okresu pobierania zasiłku (...)

 • 21.1.2005

  Świadczenie przedemerytalne - co się zmienia z dniem 1 sierpnia 2004 r.?

  Świadczenia przedemerytalne to chyba ostatnio najmodniejszy i zarazem najbardziej interesujący wszystkich temat. Interesujący szczególnie dla osób po pięćdziesiątce. Zagadnienia związane ze świadczeniami (...)