e-prawnik.pl Porady prawne

Zaliczka na podatek dochodowy

Odpowiedzi w temacie ()

fxtomek

29.8.2022

Dzień dobry, Otrzymałem wypłatę oraz zaliczkę na podatek dochodowy od pracodwacy, jednak nie mam ukończonego 26 roku życia. W takim wypadku powinienem zapłacić tą zaliczkę gdzieś, czy jak to wygląda?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Zaliczka na podatek dochodowy Witam Chcę się rozliczyć z programu partnerskiego Google Adsense w urzędzie uzyskałem informację że mam wpłacać zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych (...) czytaj dalej»

  • Zaliczka na podatek dochodowy Witam. Mam pytanie...czy pracodawca ma prawo naliczać comiesięczną ulgę w wysokości 92,66?Dodam że nie spełniam kryteriów aby otrzymać zwiększona ulgę. Dziękuję. czytaj dalej»

  • umowa zlecenie - STUDENT !!! Pracodawca, decydując się na zatrudnienie studenta na umowę zlecenie, nie opłaca od tego typu umowy składek na ubezpieczenie społeczne, pod warunkiem, że ze zatrudniony (...) czytaj dalej»

  • składniki wynagrodzenia umowy-zkecenia Jestem zatrudniona na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Znalazłam dodatkowe zatrudnienie w innej instytucji na podstawie umowy-zlecenia. Dostarczyłam (...) czytaj dalej»

  • Działalność gospodarcza - nieopłacenie podatku i ZUS W lutym 2010 została założona działalność gospodarcza. W ZUS nie zostały odprowadzone składki na ubezpieczenie. Równocześnie nie była (...) czytaj dalej»