zmiana miejsca dozoru/ choroba

Odpowiedzi w temacie (2)

quien

1.3.2013

czy we wniosku o zmiane miejsca dozoru/ komendy do podpisywania /w postanowieniu jest tylko o podpisywaniu, ani slowa o siedzeniu na tylku w miescie i zglaszaniu kazdego wyjazdu. dyzurny w komendzie potwierdzil, ze jedyny obowiazek dozorowanego, to podpis/, trzeba podawac adres kontaktowy w nowym miejscu? vzy mozna pozostac przy dotychczasowym, ktory jest tez miejscem stalego zameldowania. ? w przypadku choroby /niemoznosci stawienia sie/ jaki rodzaj dokumentu trzeba przedstawic? jesli dozorowany obecnie nie pracuje. i komu? dyzurnemu? sadowi? prokuratrze? i kkiedy? dyzurny twierdzil, ze nie trzeba im go przedstawiac w dniu wystawienia. nawet w ogole nie mowil zeby go kiedykolwiek przedstawiac. tylko zeby miec w domu, na potwierdzenie, ze sie nie moglo przyjsc. prawda?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

quien

2013-03-04 11:00:58

czy to prawda, ze nie mozna zmienic dnia do podpisu? przeciez kazdemu zmieniaja sie okolicznosci w zyciu.

Młody

2017-09-07 17:28:20

Jak wypełnić taki wniosek

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 17.2.2018

  Poprawa wykonywania kar w Systemie Dozoru Elektronicznego

  Rządowy projekt przewiduje rozwiązanie, które zapewni bezpieczne oraz skuteczne wykonywanie kar w Systemie Dozoru Elektronicznego (SDE) oraz regulację, która poprawi system dozoru mobilnego (...)

 • 8.10.2018

  Zmiany w dozorze technicznym

  Rządowy projekt nowelizacji ustawy o dozorze technicznym ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa przy eksploatowaniu urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu i zmniejszenie (...)

 • 16.7.2017

  Koncesja - Jakiego rodzaju działalność gospodarcza wymaga koncesji?

  Swoboda prowadzenia działalności gospodarczej stanowi konstytucyjną zasadę w prawie polskim. Wyjątkiem od tej zasady jest obowiązek uzyskania koncesji przed podjęciem działalności gospodarczej. (...)

 • 1.2.2010

  Zmiana nazwiska lub imienia - Jak zmienić nazwisko?

  Z pewnością nikt nie chciałby mieć nazwiska, którego brzmienie wywołuje drwiące uśmiechy wśród znajomych. Niestety zdarza się dość często, że czyjeś nazwisko lub imię może (...)

 • 29.12.2018

  Sprawniejszy dozór techniczny

  Wzajemne uznawanie zaświadczeń, e-protokół z przeprowadzanych czynności dozoru technicznego, szybszy przepływ informacji o uszkodzeniu urządzenia lub wypadku związanym z jego obsługą – (...)