bank [BNP Paribas security services PARYŻ]żąda ode mnie założenia konta bankowego pod grożbą

Odpowiedzi w temacie (0)

Witold Róg witekr@o2

11.7.2012

bank [BNP Paribas security services PARYŻ]żąda ode mnie założenia konta bankowego pod grożbą niewypłacenia należnych mi pieniędzy.CZY istnieją jakieś przepisy nakazujące mi to zrobić? Ne posiadam żadnego konta w jakimkolwiek banku i nie chce zakładać.BNP Paribas zbył moje akcje {akcjonariat pracowniczy ARCELORMITTAL ]w tamtym roku i do dziś nie otrzymałem należnych mi pieniędzy.W korespondencji żądają podania nr konta bankowego.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)

 • Zaakceptuj Twój e-PIT

  Tylko do końca kwietnia możesz w usłudze Twój e-PIT zaakceptować albo odrzucić PIT za 2018 r. Jeśli do 30 kwietnia nie zrobisz tego oraz nie rozliczysz się w inny sposób, to administracja (...)

 • Nieautoryzowane transakcje płatnicze

  Jeżeli klient zgłosi nieautoryzowaną transakcję, bank powinien niezwłocznie zwrócić mu utracone pieniądze – uważa Rzecznik Finansowy. Chodzi na przykład o przypadki kradzieży pieniędzy (...)

 • Składki przekazywane do ZUS a środki z rachunku VAT

  Do opłacenia składek w ZUS możliwe jest wykorzystanie środków z rachunku VAT. Aby tak się stało, należy przekazać składki do ZUS standardowym przelewem na indywidualny rachunek składkowy (...)

 • Zasady ogólne prawa bankowego

  Przepisy dotyczące funkcjonowania banków w Polsce zostały zawarte w ustawie Prawo bankowe. Ten akt prawny reguluje podstawowe prawa i obowiązki banków, a także uprawnienia i obowiązki klientów (...)

NA SKÓTY